automoto.ee foorumid

Täisversioon: K: (RS) sakslase juppide turg?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,
naaber omab sakslast,koos originaalse niidukiga.Mootor on neljane. Kabiin ka olemas kuskil sara taga.
Küsiks nii.. tal on palju juppe sellele masinale. Tagavararattad, mootori pudi padi, kepsud, hammasrattad,armatuuri pudinaid, raskemaid hammakaid.
Kas üldse on kellegil neid vaja, võituleks kohe kurba mängu teha ning vanarauda viima?
T.M
Kurb tõdeda aga viimased "ostjad" pakkusid asjade eest 20senti kilo ... st peksa puruks ja tõsta peale, vähemalt saad ennast välja elada ja jääb ära kohutuslik lolli jutu kuulamine ning roostelaikude otsimine.

Dad.
Tere.
Eks turg ole ikka olemas. Vajadus tekib tavaliselt siis, kui midagi katki läheb. Kui tõesti ruumi või raha osas viimane häda käes, siis tõesti viiksin ehk vanametalli, kuid üldiselt mitte. Osta.ee -s on ka püsivalt pakutud sakslase juppe. Ise teeksin selliselt, et teeksin olemasolevast pilte ja eksponeeriksin neid kasvõi siin foorumis. Siis võib saada edaspidise tegevuse osas kaasfoorumlastelt nõu.
Kuid eks hinnasoov määrab ka palju. Minu puhul oli mul näiteks odavam osta terve RS09 mõne kasutatud hülsi ja kepsu pärast Smile
Hajameelne
(09-10-2012, 19:36 PM)iz350super Kirjutas: [ -> ]Tere,
naaber omab sakslast,koos originaalse niidukiga.Mootor on neljane. Kabiin ka olemas kuskil sara taga.
Küsiks nii.. tal on palju juppe sellele masinale. Tagavararattad, mootori pudi padi, kepsud, hammasrattad,armatuuri pudinaid, raskemaid hammakaid.
Kas üldse on kellegil neid vaja, võituleks kohe kurba mängu teha ning vanarauda viima?
T.M

Kindlasti on kellegi neid kunagi vaja. Aga kuniks üleliigse kola kohta käiv info on vaid omaniku teada, ei oska hädaline ju otsidagi.Rolleyes

Seega, korralik müügikuulutus siia (ja ehk veel mõnesse kohta) ja siis tuleb vaid oodata ja loota, et mõnel sakslasepidajal miskit kõngeks (ühe õnnetus on ju teise õnn. Kui tsiteerida klassikuid:"Õnn on kahe otsaga asi. Kui eestlane saab õnne, siis inglane saab lakki...").

Hinnateema on nutune. Ühelt poolt määrab madalaima hinna KK hinnakiri. Nemad ei tingi ja võtavad kogu soga vastu. Tõsi, selleks tuleb kola kohale vedada - väikeste koguste pärast nad ei viitsi liigutada.

Samas on hädaline nõus maksma mitmekordset Kuusakoski hinda. Iseküsimus, mitu inimest on nõus Kuusakoskist saadava 48 sendi asemel vajalikku hammasratast 5 euro eest müüma. Ikka tundub 20 paras raha olema...Sad
(10-10-2012, 11:50 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Samas on hädaline nõus maksma mitmekordset Kuusakoski hinda. Iseküsimus, mitu inimest on nõus Kuusakoskist saadava 48 sendi asemel vajalikku hammasratast 5 euro eest müüma. Ikka tundub 20 paras raha olema...Sad

Kuldsed sõnad mees, selline see elu paraku on...
Täpselt naelapea pihta läks nüüd.
Defitsiidsed osad on korralik kolvigrupp, raamsaaled ja väntvõll. Käigukastist reversi hammasrattad koos sidurivõlliga. Nõudlus on ka rippsüsteemi järele. Ülejäänu omabki metalli hinda
(11-10-2012, 08:20 AM)tiit Kirjutas: [ -> ]Defitsiidsed osad on korralik kolvigrupp, raamsaaled ja väntvõll. Käigukastist reversi hammasrattad koos sidurivõlliga. Nõudlus on ka rippsüsteemi järele. Ülejäänu omabki metalli hinda

Väntvõll lihvitud kujul läks 20 rutsi eest ja rippsüsteemi viisin utiili ... ei taha siin keegi midagi ilma peale maksmata.

Dad.
(11-10-2012, 10:21 AM)dad Kirjutas: [ -> ]Väntvõll lihvitud kujul läks 20 rutsi eest ja rippsüsteemi viisin utiili ... ei taha siin keegi midagi ilma peale maksmata.

Dad.

Kaua Sa kannatasid oodata? Ma kaldun arvama, et aega loetakse sellise kauba likviidsuses poolaastate kaupa...
(11-10-2012, 10:25 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(11-10-2012, 10:21 AM)dad Kirjutas: [ -> ]Väntvõll lihvitud kujul läks 20 rutsi eest ja rippsüsteemi viisin utiili ... ei taha siin keegi midagi ilma peale maksmata.

Dad.

Kaua Sa kannatasid oodata? Ma kaldun arvama, et aega loetakse sellise kauba likviidsuses poolaastate kaupa...

2-5 aastat ... mul on ruumi ja aega muuks vaja, kui noksinäppijatele utiili hoida.

Dad.
Olen täheldanud,et sakslase omanikud on suhteliselt tagasihoidlikud mehed ja tõesti väristavad kätt,kui viiekas peos...Big Grin Tõelised sakslase mehed on aga omale kõhualla kogunud niipalju juppe,et kuskil pole enam olla. Ja kui neile pakkuda,siis valivad ka mida võtavad.
Tahan veel avaldada ühe suure saladuse. Nimelt ei taha keegi kohe midagi. See uue aja mõtlemine ja käitumine on rikkunud juba inimesed ära. Kui traktoril midagi katki läheb,alles siis hakatakse osasid otsima. Ja kui siis pakud mehele mõnda muud osa(olgugi see uus ja tavotine),ei tee mees isegi kuulma. Ja on isegi juhuseid,kui saab pahaseks.... Ma ise olen siin vaikselt naeru kihistanud. No jookse pealegi edasi-tagasi,küll kunagi hakkab lollus ka sinu rahakoti pihta,küll siis mõtlema hakkad. Masinamehel (tõelisel) peab ikka hädapärased osad tagavaraks olema. Seda enam,et kui tegu mingi vanemat sorti traktori või masinaga. Aga alati siis tasub meeles pidada,et tuleb toimetada oma parema äranägemise järgi. Igaüks vaatab siis nii,nagu jõuab...Wink
Kui jupid olemas ja päris käes ei põle,las seisavad,küll kunagi kellegil vaja läheb. See on aja küsimus,kui kellegil midagi puruneb. Siis läheb vaja ka selliseid juppe,mida hetkel ei vajata.
saada privasse kontakt, mina küll võtaks miskit tagavaraks.
Käimaksti asjad oleks väga vajalikud.
Mootori osas, kui ulmelisi hinnasoove ei esitata, siis pakuks neid Kuressaare mootoriremontijale. Vanake on väheke küll omamoodi, aga mootoreid ta kokku paneb, ilus töö, saan ise kinnitada ja väärt igat eurot. Mis sest, et valmis produkt on suht. kirves.
Ehk et vast ikka saab mingit kaupa teha
Kolvigrupi võtaks ligi küll, kui hind on mõistlik.
Kui kellelgi Saaremaal seda pööratavat hüdrojagajat on siis oleksin huvitatud. Viibin ka Tallinnas kui keegi sealtkandist pakub.
(09-10-2012, 19:36 PM)iz350super Kirjutas: [ -> ]Tere,
naaber omab sakslast,koos originaalse niidukiga.Mootor on neljane. Kabiin ka olemas kuskil sara taga.
Küsiks nii.. tal on palju juppe sellele masinale. Tagavararattad, mootori pudi padi, kepsud, hammasrattad,armatuuri pudinaid, raskemaid hammakaid.
Kas üldse on kellegil neid vaja, võituleks kohe kurba mängu teha ning vanarauda viima?
T.M

Mmm... mulle võib küll see naabrimees kabiini ja muud pudipadi pakkuda. Mulle lihtsalt meeldib sellist traktorit elus hoida :-)