automoto.ee foorumid

Täisversioon: vana kasettmakk
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas oleks võimalik kasettmakilt ära võta kaseti mängija ja panna see eraldi tööle et ei ole vaja järgi ühendada raadio mikroskeemiga. kas on Üldse seda võimalik eraldi tööle panna või ei ole.
Kui keegi teab või pskab midagi sellest rääkida oleks ma väga tänulik.
Et idee on võtta suvaliselt kasettmakilt tema kasette mängiv osa ja ühildada selle elektroonika autoraadioga?

Tõenäoliselt on, aga ma ei oska ette kujutada olukorda, kus seda võiks vaja olla. Suurim küsimus ongi, et milleks? Kasutatud autodesse mõeldud kassetikaid saaks suhteliselt õlleraha eest tosinate kaupa, kulutada aeg ja raha samalaadse asja iseseisvaks ehitamiseks?

Kui tõesti vaja, siis eksisteerivad mingid ajast X pärit kassetimängijad autosse, mis koosnesidki ainul mängijast. Aga neile oli ka vahel hüüdnimi "lindinärija".

A.
Eriti ei ole, mingi asi võimendab ju helipeast tuleva signaali üles. Või tahad sa ühest makist mehhanismi teise tõsta? Mehhaaniliste nö loogikavabade Big Grin sangade mehhanisme vast saaks ringi lapata, seal play nupp lükkab mootori ja üld toite sisse, samas ka helipea eelvõimu.
Aga mingi heli peaks ju tegelikult tulema küll. ilma võimentita.
tuleb kolm juhet. Need on tähistatud tähtetega L,R,C. Kas need ei ole juhtmed mis lähevad kõlaritesse.
Vbolla mingitesse väga tundlikesse kõrvakatesse tuleks midagi.
aga millistest juhtmetest tuleks vool sisse anda et mingi hääl saaks tulema hakata.
JA veel.Mulle meeldib selliseid asju katsetada, tahaks selle ikka ära proovida.