automoto.ee foorumid

Täisversioon: vene dünamomeeter
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(üli)kiire küsimus:
vene dünamomeeter (suht levinud, pruunis plastmasskarbis) - \"DK-25\". Mis ühikuid see näitab? Skaalal kirjas \"M kgs m\". Kuidas suhtub ühik Nm-sse?
kaanele mul ette nähtud 25Nm. Julgesin keerata 12 dünamomeetri ühikut. Läbi udu mäletan, et vanal mootoril julgesin panna vaid 9 - ning kestis.

tänud ette kiire-täpse vastuse eest,
teet
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab
(üli)kiire küsimus:
vene dünamomeeter (suht levinud, pruunis plastmasskarbis) - \"DK-25\". Mis ühikuid see näitab? Skaalal kirjas \"M kgs m\". Kuidas suhtub ühik Nm-sse?
kaanele mul ette nähtud 25Nm. Julgesin keerata 12 dünamomeetri ühikut. Läbi udu mäletan, et vanal mootoril julgesin panna vaid 9 - ning kestis.

tänud ette kiire-täpse vastuse eest,
teet

10Nm peaks võrduma 1kpm.
Mootori plokikaane remondiks soovitatakse ka uued poldid panna.
Korra kasutatud polt ei kesta enam seda pingutusmomenti, kipub venima ning murdumaSad
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: auto-fänn
10Nm peaks võrduma 1kpm.
Mootori plokikaane remondiks soovitatakse ka uued poldid panna.
Korra kasutatud polt ei kesta enam seda pingutusmomenti, kipub venima ning murdumaSad
selle ühikute seose leidsin minagi - aga siis väidetavalt mu kaas kinni 120Nm-ga (ette nähtud 25Nm). Ei teagi mida arvata - kontrollisin eile veel teise dünoga (Nm-skaala) - ning seegi näitas 120Nm... 25Nm paistab mõlemal olevat selline jõud, mille palja näpuga kruvides kätte saabSmile .
ah - masin sõidab - mis siin ikka muretseda. Düno peamine mõte ju ikka poldid ühtlaselt kinni saada - ning seda nad on.

sellest kaanepoltide vahetamisest - eks soovitatakse ju igasuguseid asju. Samas Opelite puhul pole selle järele otsest tarvidustSmile . Mõnel margil aga muudmoodi ei saa (VW-Audi oli vist taoline).
Millise automootoriga on tegemist?
läheb juba dünamomeetri-teemast välja - kolime jutuga minu auto teema alla!