automoto.ee foorumid

Täisversioon: kollektor
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

tanipann

Mille jaoks on mootoril kollektor?
Tunnistage üles, kes siin uue kasutajanime all huumorit teeb?
(31-10-2012, 20:21 PM)sass Kirjutas: [ -> ]Tunnistage üles, kes siin uue kasutajanime all huumorit teeb?

Big Grin Rolleyes 10p minu poolt ksf Sass, väga tabavalt öeldud Big Grin

naera puruks Big GrinBig Grin

Aga teemasse, siinkohal on selline peenike lugu et segi ei tohiks ajada sisselaske-ja väljalaske kollektorit. Kui nii juba kord juhtub ei haruta seda sasipundart enam keegi lahti. Lisaks mootori käivitamine võib olla raskendatud. Väljalaske kollektorit saab eristada sisselaske kollektorist sedamoodi et väljalaske kollektor tavaliselt kas metallist või malmisulamist. Sisselaske kollektor aga tavaliselt alumiinium valu või plastik. Tihtipeale kuskil nurgas seisnud mootoritelt on targad sisselaske kollektori juba eemaldanud ja selle rahaks teinud, seda kõike ikka selleks et ennetada loodusvarade mõttetud raiskamist. Alumiinim va sunnik kipub ju ajajooksul oksüdeeruma.

Kui nüüd rääkida laiemalt kollektorist siis tegemist on väga hea filmiga, orginaalpealkiri "The Collector" http://www.imdb.com/title/tt0844479/

Seda millejaoks ta kuramus mootorile pandud on pole targad siiani välja nuputanud.


OK, asjalikku juttu loe mootori ja kollektori kohta siit: http://www.tqhq.ee/dir.php?id=38
Vale vastus. Big Grin Kollektor on elektrimootoril voolu ülekandmiseks seisvalt osalt liikuvale osale harjade abil. Lähemalt SIIN
Tunnistagem, kõik on erinev, kui oma mätta otsast vaadata. Kuigi olen rohkem neid sisse ja väljalaske omasid näppinud.
Järgmine versioon räägib reovee kollektoritest. Ah, see pole ju mootor! No küll välja mõtleme!
Kui veel teemat jätkata, siis peaksime ikkagi rääkima ka transistoritest.
Neil sindrinahkadel ka ju kollektor.
Võibolla meil tegemist hoopis algaja elektroonikahuvilisega?
käisin siva kütteruumis ja sain need tegelased ka pildile, terve trobikond kollektoreid...

[attachment=40618]


Sellest minu küttesüsteemist võiks ka täitsa huumoriteema teha aga noh, sellina ta juba ostes oli ja nüüd olen seda täiustanudBig GrinBig Grin
Tegelikult peaks ühel aurumasinal ka kollektor või vähemalt kondensaator olema.
(31-10-2012, 21:38 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]käisin siva kütteruumis ja sain need tegelased ka pildile, terve trobikond kollektoreid...




Sellest minu küttesüsteemist võiks ka täitsa huumoriteema teha aga noh, sellina ta juba ostes oli ja nüüd olen seda täiustanudBig GrinBig Grin
Kas sellel AleCogi õllepurgil ka mingi tähtis funktsioon või ülesanne on selles süsteemis...kah kollektorBig Grin
sedamoodu, et võib ju küll olla pullivenna naljapostitusega tegu.
a samahästi võib ka päriselt noore tehnikahuvilisega tegemist olla.
seepärast igaks juhuks soovitan soojalt endale kirjandust soetada. alustada võiks kodanik palu mootorratta raamatust, mis peaks saadaval olema igas hästi varustatud antikvariaadis. ka soov ja osta võivad sobivad hankekohad olla. ja kui osta ei õnnestu, siis ehk saab raamatukogust laenata.
(31-10-2012, 23:01 PM)krossifänn Kirjutas: [ -> ]Kas sellel AleCogi õllepurgil ka mingi tähtis funktsioon või ülesanne on selles süsteemis...kah kollektorBig Grin

Nii mõnigi selle AleCogi purgi sisu sai läbi enda kollektori lastud et sellest va süsteemist aru saada. :d Rolleyes

(31-10-2012, 23:23 PM)diesel Kirjutas: [ -> ]sedamoodu, et võib ju küll olla pullivenna naljapostitusega tegu.
a samahästi võib ka päriselt noore tehnikahuvilisega tegemist olla.

Sellepärast peale muu möla lisasin eespool ka igaks juhuks asjaliku lingi noorele tehnikahuvilisele... Wink
Ajame vett veel sogasemaks. Kollektor tähendab ju kogumist, kokku suunamist. Kas "sisselaske kollektorit" ikka on õige kollektoriks nimetada?
Õige oleks ikka sisselaske jagur, jagaja jne.Big Grin

tanipann

(31-10-2012, 20:21 PM)sass Kirjutas: [ -> ]Tunnistage üles, kes siin uue kasutajanime all huumorit teeb?
Kuule geenius ma arvan,et sa ei teadnud ka algul mis asi see kollektor.

(31-10-2012, 20:48 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]
(31-10-2012, 20:21 PM)sass Kirjutas: [ -> ]Tunnistage üles, kes siin uue kasutajanime all huumorit teeb?

Big Grin Rolleyes 10p minu poolt ksf Sass, väga tabavalt öeldud Big Grin

naera puruks Big GrinBig Grin

Aga teemasse, siinkohal on selline peenike lugu et segi ei tohiks ajada sisselaske-ja väljalaske kollektorit. Kui nii juba kord juhtub ei haruta seda sasipundart enam keegi lahti. Lisaks mootori käivitamine võib olla raskendatud. Väljalaske kollektorit saab eristada sisselaske kollektorist sedamoodi et väljalaske kollektor tavaliselt kas metallist või malmisulamist. Sisselaske kollektor aga tavaliselt alumiinium valu või plastik. Tihtipeale kuskil nurgas seisnud mootoritelt on targad sisselaske kollektori juba eemaldanud ja selle rahaks teinud, seda kõike ikka selleks et ennetada loodusvarade mõttetud raiskamist. Alumiinim va sunnik kipub ju ajajooksul oksüdeeruma.

Kui nüüd rääkida laiemalt kollektorist siis tegemist on väga hea filmiga, orginaalpealkiri "The Collector" http://www.imdb.com/title/tt0844479/

Seda millejaoks ta kuramus mootorile pandud on pole targad siiani välja nuputanud.


OK, asjalikku juttu loe mootori ja kollektori kohta siit: http://www.tqhq.ee/dir.php?id=38

Kas sa sündisid kollektor perses,et minu küsimus nii naljakas on?

Õnneks ei ole kõik siin sündinud mingisugused mootori osad perses.
Vaadates kasutaja tanipann paari viimase päeva jooksul algatatud uusi teemasid(4), on mul ikkagi kahtlus,et keegi teeb siin uue kasutajanime all huumorit.
Ja kui see nii ei ole, siis soovitan kasutajale tanipann - ole tore ja osta A.Palu "motopiibel" ja tee endale elementaarsed asjad selgeks. Seda on Sulle juba esimesest teemast alates soovitatud. Kulbiga tarkust pähe selles foorumis ei panda.
Võta vähe vaiksemalt poja, see ei ole facebook kus võid öelda kõike mis sülg suhu toob.
Vastus sinu küsimusele oli postituses kenasti olemas, peen huumor käib asjaga kaasas. Kui aru ei saa siis see on juba sinu probleem.

tanipann

(01-11-2012, 20:15 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Võta vähe vaiksemalt poja, see ei ole facebook kus võid öelda kõike mis sülg suhu toob.
Vastus sinu küsimusele oli postituses kenasti olemas, peen huumor käib asjaga kaasas. Kui aru ei saa siis see on juba sinu probleem.

oota keda sa siin pojaks kutsud sa ei tea minust mitte midagi ja see ajab ikka sitaks närvi kui keegi ennast mingiks mootori jumalaks peab.

kas siin foorumis saab kuidagi banni või kicki ja kui saab kas see on ip bann
(01-11-2012, 20:30 PM)tanipann Kirjutas: [ -> ]
(01-11-2012, 20:15 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Võta vähe vaiksemalt poja, see ei ole facebook kus võid öelda kõike mis sülg suhu toob.
Vastus sinu küsimusele oli postituses kenasti olemas, peen huumor käib asjaga kaasas. Kui aru ei saa siis see on juba sinu probleem.

oota keda sa siin pojaks kutsud sa ei tea minust mitte midagi ja see ajab ikka sitaks närvi kui keegi ennast mingiks mootori jumalaks peab.

kas siin foorumis saab kuidagi banni või kicki ja kui saab kas see on ip bann


Mõttetu tattnokk oled, muud ei midagi. Seda on juba sinu suhtlemisviisist tunda et tavaline tühikargaja...
Kui ilusti küsida siis saad siit kõigile oma küsimustele vastuse, hetkel aga oled oma margi korralikult täis teinud.

tanipann

(01-11-2012, 20:41 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]
(01-11-2012, 20:30 PM)tanipann Kirjutas: [ -> ]
(01-11-2012, 20:15 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Võta vähe vaiksemalt poja, see ei ole facebook kus võid öelda kõike mis sülg suhu toob.
Vastus sinu küsimusele oli postituses kenasti olemas, peen huumor käib asjaga kaasas. Kui aru ei saa siis see on juba sinu probleem.

oota keda sa siin pojaks kutsud sa ei tea minust mitte midagi ja see ajab ikka sitaks närvi kui keegi ennast mingiks mootori jumalaks peab.

kas siin foorumis saab kuidagi banni või kicki ja kui saab kas see on ip bann


Mõttetu tattnokk oled, muud ei midagi. Seda on juba sinu suhtlemisviisist tunda et tavaline tühikargaja...
Kui ilusti küsida siis saad siit kõigile oma küsimustele vastuse, hetkel aga oled oma margi korralikult täis teinud.

oii kus nüüd ütles näha on et isegi sina lähed väikeste asjade peale närvi ja kui sa arvad et ma olen mingi tühikargaja siis ei ole sa vist ühtegi tühikargajat näinud.
Palun jälgida kirjavahemärke ja lause algab suure tähega!
Poja tõmba nüüd tuure maha!
ksf. mlsluik andis oma esimeses postituses juba selge vastuse, kui aru ei saanud siis tuleb 2. klass ka kuidagi ära lõpetada.
Või nigu vanasõnagi pajatab, "Üks loll jõuab rohkem küsida, kui sada tarka vastata".

tanipann

(01-11-2012, 21:02 PM)jupiter22 Kirjutas: [ -> ]Palun jälgida kirjavahemärke ja lause algab suure tähega!

Vabandust eestikeele õpetaja!
Sa oled vist valesse foorumisse tulnud.

(01-11-2012, 21:19 PM)autojuht Kirjutas: [ -> ]Poja tõmba nüüd tuure maha!
ksf. mlsluik andis oma esimeses postituses juba selge vastuse, kui aru ei saanud siis tuleb 2. klass ka kuidagi ära lõpetada.
Või nigu vanasõnagi pajatab, "Üks loll jõuab rohkem küsida, kui sada tarka vastata".
Sada tarka sa oled tark wBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ja miks sa arvad et sa mingi krdi jeesus oled tuled siia ütled et rahune maha poja ja arvad et ma lähen põlvil arvuti ette ja ütlen vabandust jupiter või kes iganes sa ka ei ole.

Ma vaatasin et mu teema oli juba kuum teema nii et tehke järgi LAPSUKESED.ToungueToungueWink
Lehti: 1 2