automoto.ee foorumid

Täisversioon: abi zazi mootoriga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
küsimus siis selline et sai ostetud luaz millel peal 40hp mootor aga mootor oli maas ja hoo rattas oli kutu,see ots mis läheb vända otsa,vastu simmekat seal oli pragu sees,sai siis uus muretsetud ja peale pandud aga mootorit ringi ajades viskab üles alla 2 kuskil3 mm kas see on nii või on midagi valesti targad mehed rääkige minule lollile ja algajale.
Sapaka mootorist ei tea mitte muhvigi, aga üritan teema liikuma panna. Need kuramuse autopeded paistavad sapakamehi siin foorumis alakaalulisteks pidama vist.
Võta see hooratas maha ja vaata kas ikka istus ilustu otsa, teine võimalus oleks asendit vända suhtes muuta 180 kraadi, ehk aitab.
Visata seal küll nüüd miski ei tohi.2-3mm vända ots viskab siis hooratas miski paar sm juba viltu peal ja vasta mootori karterit.Mul neid korrasmootoreid mitu tk vedelemas.
(07-11-2012, 19:33 PM)muska71 Kirjutas: [ -> ]Visata seal küll nüüd miski ei tohi.2-3mm vända ots viskab siis hooratas miski paar sm juba viltu peal ja vasta mootori karterit.Mul neid korrasmootoreid mitu tk vedelemas.

täpselt otsas