automoto.ee foorumid

Täisversioon: Rootsi vanaautoromula
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Eks sarnast pilti võib näha ka Eestis,suvel käisin Tallinna ligidal ühe koolivenna juures vaatamas paari Pobedat ja pilt mis avanes oli :o:o nimelt põlluservas oli enda viimse peatuspaiga leidnud 2 Pobedat,
2,5 M 400, 1 M407 ,1 GAZ 24, 1,5 GAZ 21,1 M412 ja 1 Volvo 245.Kõik autod olid sõna otseses mõttes läbi sõidetud (sealjuures ühe pere poolt) kuid pilti ei lubatud teha !!
Inimesed muretsesid turvalisuse eest.
kas keegi teab kus see täpsemalt asub, võiks kunagi kohapeal vaatamas käia ja isegi mõningat endale tuua.

Shadow of Me

millegipärast tuleb film wrong turn meeldeToungue
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Shadow of Me
millegipärast tuleb film wrong turn meeldeToungue

ärge siis majja sisse minge :lol

-3rc-

ma nägin rakvere lähedal kui minna tallinna poole üle silla siis seal all on migni 4 katkist väikeautot...ei tea mis marki aga olid
Esimese posti jätkuks:

Selliseid asju siis Belgia romulates:
http://www.rekup.nl/link/MV/

Mis puudutab Eestis lebavaid masinaid ja nende kordinaate, siis peaks ehk meelde tuletama teemat : Foorumis informatsiooni avaldamisest.
http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=3429

Enne kui mingeid jamasi tuleb!


-3rc-

belgiast viiks minema selle oranži chervolet vega, dodge aspen, lancia beta ja apal l(migni ranna bugi)
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: -3rc-
ma nägin rakvere lähedal kui minna tallinna poole üle silla siis seal all on migni 4 katkist väikeautot...ei tea mis marki aga olid


kuna käin rakveres koolis ja ületan seda veadukti igapäev...sõin võin öelda et seal vedeleb 2 mosset 400või401?!; ZAZ 965(katte all) ja Mazda 323....ning veidike eemal on ka volga GAZ M 21

kas viljandi lähedal ka sükseid kohti ka on
Kribasid:

> kas viljandi lähedal ka sükseid kohti ka on

Eestis vedeleb (vana)tehnikat igal pool,
reeglina talude hoovides. Üsna Viljandi
läheduses tean nt mitut 401 vrakki ja TA-6
1960te aastate kujunduses kerejäänuseid.

Siinse tava kohaselt ma loomulikult ei
avalikusta üldises foorumis nende täpset
asukohta.

Parimat,

Valdo


P.S. Mul on rumal omadus Eesti peal ringi
liikudes (mida me teen palju) hoida
silmad lahti.

lebokas

Tean, kus vedeleb Viljandimaal juba paar aastat M-407. Kui keegi huvitatud on, võin omanikult uurida.
Näin üleeile Ida-Virumaal seigeldes ühes taluhoovis peale muu koli hulka õnnetukesena lükatud M-407-t; kroom kiiskas peal nagu uus ja läbi akende paistis nt väga heas korras rool. Arvatavasti on asi seisnud kuni viimase ajani garaazhis, nüüd aga on muu rauakola seal taluhoovi servas ääres.

Loomulikult ei avalda ma foorumist täpset asukohta, usaldatavatele isikutele võin U2U inffi anda.