automoto.ee foorumid

Täisversioon: M 401 Restyling & MAD CABIN
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
http://www.retro-style.ru/html/base.htm krt siuke asi võtab tummaks või mis...:o:o:o
väga jõhker...


[Pilt: next_03.jpg]

[Pilt: next_04.jpg]

:o:o:o

ei oska midagi kosta kohe... aga muidu suht lihtne tglt... ja asjal on stiili

antud sait tõestab veelkord et kui venelased ikka midagi ilusat tahavad teha siis nad seda ka teevad.

See mosse on küll sigakõva masin, ainult natuke asjalikum mootor võiks peal olla. Antud juhul vist mingisugune Supra. Ise eelistaks küll mingit ilusat V8-t.
Endale meeldib kõige rohkem \"Mad Cabin\". Kui see valmis saab on küll silmale ilus vaadata ja ka sõiduelamused võivad mõnusad olla.Smile
hulljulged ja nats segased tegelased,samas seal doonoreid küllalt vedelemas-läheb peesse,võetakse uus.
:o:wow:o:wow:o:wow <- selline nägin ma välja paar minutit pärast \'\'mad cabin\'i\'\' nägemist...


on alles masin. huvitav, mul pole hetkekski pähe torganud, et veoautost saaks sellise hot-rodi valja \'\'treida\'\'

[Pilt: next_top.jpg]
svenson soovis vist kunagi midagi sellist ehitada mm. mad cabin
Minumeelest kah oli svensonil kuskil siuke plaan!!

Iseenesest vinge plaan aga uvitav mis ARK\'is sellise kohta öeldakse :smug

vaat äkki võtavad sealsamas kohapeal tükkideks???
Ma vähkren põrmus ja püsti ei saa!!!!

ummi

:mad:krt valgevenelased
võiksid vähemalt muuta tähtaega kui õigeks ajaks valmis ei saa, kuigi Sad arusaadav, et sellised asjad venivad kuid tuska teeb see, et lehte ei uuendata.
iga päev vaatan mitu korda üle - ikka ei midagi.
kui lubatud tähtaeg üle, siis võiks ju vähemalt ühe rea kirjutada, et pole veel valmis.
Sellised apsud ja ebameeldivused on veel mitmetel huvitavatel lehtedel.

Kui võtad kohustuse netis lehte pidada ja hõikad välja tähtaegu, siis vähemalt kirjuta, et sorry pole jõudnud. see pole ju raske ega ka võta palju aega.
:mad:


aga meestele tuleb ikkagi au anda - teevad nad ju vägevaid asju
:o:bounceCool:yes

ummi@nördinud

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mopeedur
:o:wow:o:wow:o:wow <- selline nägin ma välja paar minutit pärast \'\'mad cabin\'i\'\' nägemist...
on alles masin. huvitav, mul pole hetkekski pähe torganud, et veoautost saaks sellise hot-rodi valja \'\'treida\'\'

[Pilt: next_top.jpg]
tegelikult oli mulgi taoline plaani-jupp, imestasin et juba tehtud. mullegi meeldib selline zil aluseks võtta...:keersilm
hm, mossest on seal küll ainult pool radiaatorivõret ja poolteist ust alles jäänud :keersilm
aga metall sellisel toorel kujul on küll vingem ja metallikum kui metallikvärv :duh
Esimene ots on kena aga tagant vaadates jätab küll mingise bagi mulje.Võib-olla peaks sinna mingi stiilse pisikese kasti aretama, näeks ehk veidi kompaktsem välja.
minumeelest nääb see masin igalt küljelt kena välja, ja pealegi isegi kui on nati bagi moodi, siis mis bagidel viga on??Smile

ummi

SUPPER!
igati kena ja ilus (eriti värv)
aga kastikenekene võiks olla jah.
jääme ootama järgeSmile
whoah...:o:o:wow:wow

ummi

No üldiselt on on see isend küll juba ammune lugu, oma 3 aastat kindlasti, aga vennad oskavad vingeid asju teha.
Kahju ainult et viimasel ajal pole sealt midagi kuulda oldSad
venelastel on ikka võimalusi kohe vene keeles!Wink

ummi

Mosse esitlus lükatud 2004 aasta kevadesse - kurbSad

ummi

:o Mad Cabin läbinud 3500 km ja hulgaliselt uusi pilte seal:wow
Lehti: 1 2