automoto.ee foorumid

Täisversioon: 20a seisnud
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Terkud!

Andke hääd nöu, kuda paneme käima 20a keldris seisnud \"Kovrovetsi\". Tehnika kohalt muidu päris loll pole aga nöuanded alati teretulnud, et miskit liig sugavale .... ei keeraks, on teine päris kobe ja 100% pure original , ei raatsi ära löhkuda.
Hääd tervit Smile
*vaheta paagis bensiin ära
*võta karburaator maha tee puhtaks
*vaheta küünal ära soovitavalt
*kontrolli süüde üle
*kummid täis pumbata
*kõik kohad kus on tavoti niplid tasuks ära määrida
*liigendid ja laagrid määrida
_____________________________
ja siis alles hälled sisse
Minu oma oli umbes sama kaua kuuris seisnud!! võtsin puhastasin karpa ära ja uued kummid alla siis 2 laxu ja käis!!!Cool a siis viskas kolvirõnga kinni kuid mootor lahti asi korda ja kokku tagasi ja siis juba sõitma!!:yes
ahjaa muidugi määrisin asja ära kah ja panin uue kyynlajuhtme(silikon) aga kyynal on ikka sama!!
Kindlasti tuleks käigukasti naftat valada,vähe ratast lükata,ja pärast välja lasta ja uus õli sisse.Silindrisse lase seda sprayd,mis lastakse roostes poltide lahtisaamiseks peale.(Võtab rõngad hästi lahti) Süüde pane paika,kontaktivahe puhasta liivapaberiga ära,jneWink
autodel valatakse aknooli küünlaaugust vist oli aknool et see sööb rõngad lahti
Lisa kysimus. Kaane sees kyynlaauk ja teisel pool samasugune poldiga kinni, onks see teine topelt kyynlale vai miski dekompressiooniklapi jaoks vai miks?
Thänxx taaskord!!Smile
dekompressiooni jaoks on see... Smile

matix

kas siis keegi 20a seisnud masinal õli ei vahetagi :???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: matix
kas siis keegi 20a seisnud masinal õli ei vahetagi :???

Ma ju ütlesin,et käigukast naftaga läbi pesta ja uus öli sisse? Tänapäeva noorus on ikka vist hukka läind,ei osata enam lugedaBig Grin

matix

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: matix
kas siis keegi 20a seisnud masinal õli ei vahetagi :???

Ma ju ütlesin,et käigukast naftaga läbi pesta ja uus öli sisse? Tänapäeva noorus on ikka vist hukka läind,ei osata enam lugedaBig Grin
sorri, ma lugesin seda alles siis kui olin postitanud Toungue