automoto.ee foorumid

Täisversioon: НШ 32Y pumbaga mure
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
MAZ millele selle pumba panna tahad või mille pealt pärit on?
Sama pumpa kasutatakse jumzil ja mõnedel mtz-del. Tänapäeva sama tähistusega Ukraina pump näiteks jumzile ei sobi :-(
(29-12-2012, 13:49 PM)andrusi Kirjutas: [ -> ]MAZ millele selle pumba panna tahad või mille pealt pärit on?
Sama pumpa kasutatakse jumzil ja mõnedel mtz-del. Tänapäeva sama tähistusega Ukraina pump näiteks jumzile ei sobi :-(
Ma tahaks teda panna MTZ-50 peale(kust pärit on ei tea öelda) aga samas oleks hea,kui ta sobiks ka isekallaja GAZ-53 peale. Minu mõistus võtab hetkel,et see pump peaks sobima mõlemale sõidukile.
Sisu uurisin ka üle ja seespoolt korras,kapitaal remonti pump nagu eelpool öeldud. Ega ma seda teemat muidu poleks teinud aga kuna ma ei taha endale päris utiili osta siis pidin veidi veenduma,et see ikka korras on.
Samas nagu välja tuli on nende uuemate ja vanade pumpade markeeringutega ka paras segadus.
Minuteada saab kahtepidi pöörlema panna vaid selleks juba spetsiaalselt tehases ehitatud hüdromootorit.Siis on tähis GMS ja põhja peal drenaazi ava.
Lehti: 1 2