automoto.ee foorumid

Täisversioon: uraal
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

wanker

olen küll vales kohas aga ikka oleks huvitatud kas keegi teab mitu ccm on mootorsael Uraal (nagu truðpa aga võimsam)??? Sooviks teada...Sad

cuda

noo mootorsaag uralil on 100 ccm olen sellist mootorit lahti võtt ja arvan seda puht silma järgi aga kui keegi siin teab täpsemalt siis parandage mind,aa muidu mis teed sellega, mul oli selline mopi raami vahel gaasiga sa tati püsti ilma et olex ise pidand eriti kaasa aitama jah peris võll oli sellega paarutada. cuda .

wanker

no sooviks mingisugust masinat sellest teha aga ei tia kas mootor veab välja ning kui oma mopile panid kas mingit erilist ülekannet kah tegid....või otse kett peale ja läheb...:keersilm

rene

mu sõber panu uraali mootori kardile peale ja ikka läx hästi edasi
Kuskilt (vist siit) olen kuulnud, et druzba mootoril on 98ccm ja 4,4 hj võrri 49ccm ja (1-1,5)? hj vastu. Seega vahe peaks tuntav olema.
katsetused näitavad et druzba mootyor sikutab rakett tyypi kardirami ja seal istuva 80 kilose mehe kenasti 70 -80 kilomeetrise tunnikiirusega edasi.. siduriga aint jamamist-kipub ruttu läbi kuluma. Aga kuna ural-i mootor on vüimsam siis peax asjal jõudu rohkem olema aga kiirus vast sama-Ural mootor on suurema väändega aga Druzba suurema pöördemomendiga
hmm, et siis väände ja pöördemomendi erinevus, paluks...

wanker

nu minu teada peaks väändemom. olema mitu n/m välja annab ja pöördemom. peaks olema mitu pööret millegi suhtes......ei tia täpselt vist mingi hj-tega ..ei tia jahSad

denel

sa vist tõesti ei tea. pöördemom ja väändemoment on üks ja sama asi. ja ühik on N*m

harley

kõik põhjalikult ära seletatud
Pöördemoment ja võimsus

RigaPower

peaks vist olema midagi 90ccm ümber täpselt ei teagi