automoto.ee foorumid

Täisversioon: Külje paunad,kohvrid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere mul on plaanis oma izile küljekotte,kohvreid ehitama , nahka peaks ma saama ja tulevasi kotte hakkab toetama izi pakiraam aga nüüd siis minu abipalve ehk oleks keegi hea ja näitaks mõnda pilti või räägiks kuda teha seda kõige paremini.
Pilti on pakkuda ?
saaks näha neid kuskilt siis ehk isegi kaaluks nende ostmist aga kuda nad vihmale vastu peavad ?
DKW NZ 350 -nel on sellised:
[Pilt: DKW01.jpg]
[Pilt: DKW02.jpg]
[Pilt: DKW03.jpg]
[Pilt: DKW04.jpg]
oot oot allah kas need samad ongi poes müügil *? kui ei ole siis kas sa nendest poe omadest saaksid pilti teha
Need pildid on netist leitud.
Neid poe omasid mul endal pole. Nii et pole milestki pilti teha, kuigi fotokas olemas. Ja praegu pole aega ka, et kellegi juurde pildistama minna (eksamiteks vaja õppida)
krt..Mul ka asjaga suht kiire et siis saan teada kas tasub mul nahka osta või mitte

homeend

osta poest jah mingi sõjaväevariant. ise tegin nahast, aga ei mahuta eriti, kuigi mõõt ei ole eriti väike. aga kroonuaidas ja 70 eeku? mina nägin seal 370 eeku mingisuguseid. need pold siis need vist. need nägid välja nagu seljakotid, rihmadega ja metallist raamilga.
aga homeend kas sul arvutis ei juhtu olema pilte enda kohvritest/kottidest
Saksa DKW NZ350 varuosakataloog näitab küljekotte sellistena:

[Pilt: PICT6023_001.sized.jpg]

Mootorratta küljes on tulemus selline:

[Pilt: PICT6025.sized.jpg]

Asp
Jah, mu enda oma. Järgmisele kokkusaamisele võtan kaasa.

Asp
aga võiks ikkagi keegi nendest present kohvrist pilti teha

homeend

kahjuks pole pilte teind omavalmistatud kohvritest, aga ideelt on nad mul sellised, et:
tagumine sein ja põhi on plekist (naha kokkuhoid) ning siis on esimene pool ning üle selle on kate, mis mõlemad kinnituvad neetidega pleki ärapööratud seina külge. ega ta palju sellest dkw omast erine, aint et mul on üks pannal keskel.
siiski soovitan mingi juba valmisvariant vaadata, sest on küll kallim, aga mõnes mõttes disainilt ikka läbimõeldum. nt seepärast et panin keskele ühe pandla, tõusevad ääred eemale, kui kotis on palju asju. ja pean ka sisse eraldi kotid valmistama kohvri sisse, mis peavad vett ja tolmu.
koti pikkus on 40cm, kõrgus 30 cm ja laius 15cm (laius oleks võind olla ka 20).

muidugi on mul jällegi ise tehtud hästi tehtud ja maailmas ainueksemplaarsed.

mis puutub sellesse kompassi ja kroonuaida dilemmasse siis kindlalt tartu mnt asuv sõjaväekaupade pood kroonuait. mingi kuu aega tagasi käisin.
aga ega sul pole olemas pilte tollest motokulleri vormist. seda sooviks küll näha. mis hinnaga too oli?
Minul on samuti see ülikond kapis (rootsi oma), siiani on madalaim temperatuur, mil ma sellega sõitnud olen -5. Ainsaks negatiivseks küljeks oleks selle asja välimus, kui teha tuleb ka midagi muud peale sõitmise, siis peab arvestama riietuse suure raskusega.
aga teeks siis juttu nahast versioonidega Big Grin on keegi ise proovinud ehitada ?

homeend

mis üldse selline paksem nahk maksab, kui teda osta oleks vaja? kas see jõgeva firma ikka siis tegutseb või ei? ise olen kuuld mingit lõpumüügi juttu. onu oli sealt ost kuu aega tagasi tagi ja pükste nahka.
ausalt öeldes ma ei tea kallis see on,sest ma saan ühe inimese käest seda nahka
tia kas neid värvida ka saaks ?
Lase aerosooliga yle. Ma pole kodumaise värviriiuliga päris kursis aga jo peaks siingi leiduma miskeid nn \"kokpiti\" värve, mis naha ja köiksugu kunstmaterjalide kylge hakkavad. Peale selle on aerosoolpurgist tulev ju nii öhuke, et imbub riide sisse, ei see sealt enam maha tule. Ise olen nailonist koormarihmasid (neid siniseid) märgistand sedasi.
hmm hea mõte
aga nüüd siis teine küsimus,kas neid hetkel müügil ka on ? kas keegi uuriks täpselt mis hinnaga ja kus ta asub ? Mul ehk oleks võimalik ühe inimese abiga ära tuua need kotid Smile
Lehti: 1 2