automoto.ee foorumid

Täisversioon: Millise jupiteri mootor?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere

Ostsin ühe raami kunagi, millel oli Jupiteri mootor peal. Kas on kuidagi võimalik kindlaks teha, mitmenda seeria Jupiteri mootoriga tegemist on, ilma et peaks asja laiali võtma? Silindreid küljes ei ole Smile

Aega saan, siis viskan fotod samuti üles
Jah, on küll! Karteri, karterikaante kuju ning seerianumbri järgi. Pildid oleks abiks, muidu on suht-koht kohvipaksu pealt ennustamine.
Mõned fotod siis. Kus see seerianumber mootoril asub? Niisama üle vaadates ei jäänud silma, aga võib-olla on mustusekihi all kuskil peidus.

Viimasel pildil tundub olevat mingi sisselõige - kas see peabki seal olema või on tegu mingisuguse isetegevusega?

[Pilt: 2464185.jpg?t=3]

[Pilt: 2464183.jpg?t=3]

[Pilt: 2464182.jpg?t=3]

[Pilt: 2464180.jpg?t=3]

[Pilt: 2464187.JPG?t=3]
Tundub jupiter 4 oma olema.
Krt, pead ei anna, aga kas mitte Jup-il ilma silindrite ja kaanteta peaaegu ühesugused karterid ei ole?
Igatahes mul olemas Jup-2 mootor aastast '67, mis samasugune välja näeb.
Geneka kaan on küll Jup2-l väljapool: http://www.galerii.tsiklitall.org/displa...um=6&pos=6
Seerianr. on vasakul pool, esimese mootorikinnituse (avade) juures.
Generaatori poolne kaan Ju-4.
Laadimisrelee ja siis eeldatavasti ka generaator Ju-2 või Ju-3.
Vahepeal tegin generaatori kaane lahti ja sealt vaatas mulle vastu selline asi. Kas tegu siis 6V või 12V genekaga? Kiri genekal on GOST-3940-84. Probleem siis selline, et kui ma selle mootori lahti võtan, siis mis mootori nime all ma neid juppe müüks Toungue

[Pilt: 2473617.JPG?t=2]
GOST-i kohal on ju suurelt kirjas, et 6V ja 45W.
Heh, tänud infi eest. Ei pannud seda tähelegi, arvasin, et mingi suvaline seerianumber Smile