automoto.ee foorumid

Täisversioon: Caprid eestis
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Panen siia foorumisse kah üles. Võibolla keegi avastab, et on kusagil mõnd Caprit näinud vms. Äkki saame teineteisele kasulikud olla. [Pilt: gigi.gif]

MK1
[Pilt: mk1antix.jpg]
[Pilt: mk1mao.JPG]
[Pilt: mk1margus1.JPG]
[Pilt: mk1margus2.JPG]
[Pilt: mk1sa.JPG]

MK2
[Pilt: mk2.JPG]

MK3
[Pilt: mk31.jpg]
[Pilt: mk32.jpg]
[Pilt: mk33.jpg]
[Pilt: mk34.jpg]
[Pilt: mk35.jpg]
[Pilt: mk3capri1.JPG]
[Pilt: mk3jaano1.JPG]
[Pilt: mk3kuldnes.JPG]
[Pilt: mk3must.jpg]
[Pilt: mk3jaano2.JPG]
[Pilt: mk3hents.jpg]
[Pilt: mk3kaspar.jpg]
[Pilt: mk3minu.JPG]

Loetlen nüüd mõned eesti Caprid, mis mul praegu kohe meelde tulevad (kindlasti kõik ei tuleSmile) Kui kellelgi on pilte, infi, kontakte, võtke palun minuga ühendust! Kõik vihjed kusagil Eestis asuvate Caprite kohta on teretulnud! Smile
- kuldsete velgedega roheline mk3 Tartus
- punane mk3 Põltsamaal, lahtivõetuna
- CAPRI2 numbrimärgiga, Saaremaal
- CAPRI3 numbrimärgiga sinakasroheline mk3 Tallinnas
- hall metallik mk3 Tallinnas
- kuldne metallik mk3 Tallinnas
- kuldsete velgedega punane mk3 Tallinnas
- punane mk3 Rakveres
- roheline mk1 Rakveres

Veel on Tartus on üks punane Mk3, Võrumaal punane mk3, Tallinnas musta katusega hall mk3, Haapsalus valgete triipudega sinine mk3, ja minu neljas mk3 Smile. Nende omanikud on teada, kuid pildid puuduvad :roll:
Saaremaal olen ka näinud ühte tavalise eesti reg numbriga Caprit. Üks vuntside vanem tüüp sõidab sellega.
See vanem vuntsidega vanem tüüp sõidab selle Mk2-ga mis Faxil Smile seal üleval pildil on. Auto toodi 90ndate keskel Soomest ja oli Metra müügiplatsil suht odavalt müüa. Kere oli vilets, sisu korras. Kereremont tehti suurusjärgus 20000.- ja on tänaseni hästi vastu pidanud. Mõningad roostelatakad on jälle välja lõõnud aga arusaadav (aeg on edasi läinud)... minu arust oli see omaniku esimene auto ja hoiab seda väga hästi, ka siis kui pole mõtet pesulasse minna on tema auto särvpuhas. Sisu on must nahk.

Saaremaal liikus aastaid ka üks kuldne MK3. Tegu oli siiski soomlase autoga, kes masinaga üle lahe tagasi põrutas, kui tema tuulepargi ideest suurt midagi ei tulnud...
tallinnas olen näinud yhte metallik helesinist kahe valge triibuga caprit
tallinnas liikus nii aastaid 8-10 tagasi üks musta värvi isend, kas 2 või 3. Osaliselt oli
sellele aerosooliga mingeid lambimaalinguid tehtud. Ühel küljel oli suurelt Mad Max. Kuna oli mingite rullude oma siis tänaseks on autost arvatavasti järgi ainult mälestus.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: korgits
tallinnas olen näinud yhte metallik helesinist kahe valge triibuga caprit

see on Haapsalust 1,6 Smile
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Kadari
tallinnas liikus nii aastaid 8-10 tagasi üks musta värvi isend, kas 2 või 3. Osaliselt oli
sellele aerosooliga mingeid lambimaalinguid tehtud. Ühel küljel oli suurelt Mad Max. Kuna oli mingite rullude oma siis tänaseks on autost arvatavasti järgi ainult mälestus.
midagi muud ei mäleta sellest autost?
98. aastal oli registris capreid tiba alla 60-ne. tuleb välja, et siis umbes pooled on veel liikumisvõimelised või selleks saamas.:bounce
(oma panuse üritan ka mina anda)
Capri 3 nriga autot enam pole, oli kunagi sõpsi oma mul, ta müüs edasi selle ja siis juhtus sellega laks ja kanti mahaSad
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 530
Capri 3 nriga autot enam pole, oli kunagi sõpsi oma mul, ta müüs edasi selle ja siis juhtus sellega laks ja kanti mahaSad
Jah, Lasnas sõideti kägarasse, kohe peale seda kui XR4 tehnika vahele oli saanud. See auto on ikka olemas, olgugi et maha kanti. Omaniku kontaktid on mul olemas Smile
nägin ka tallinnas liiklemas ühte suht korralikku caprit, musta värvi, kleepekaid täis (mingi rallide omad , vist igamehe rallisprint vms)


kui on soovi võin u2u-ga registreerimis numbri anda
See oli vist waxi enda oma (tumesinine). Kleepekad olid Unic rallilt
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Keevitaja
See oli vist waxi enda oma (tumesinine). Kleepekad olid Unic rallilt
võibolla tõesti:???Cool
ARK-i jaanuari andmetel Eestis arvel 15 Caprit.
Rohkem peaks ikka olema.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Keevitaja
Rohkem peaks ikka olema.
http://www.ark.ee/atp/index.html?op=foor...193&k=8544
15 on täiesti reaalne, kui nad loevad vaid neid, millel on olemas eesti tehniline pass ja millega on aasta jooksul ARK-s tehinguid tehtud (ümbervormistamine, ülevaatus)...

Klepsudega on jah minu auto. Pole jõudnud neid veel maha kiskuda...
Küsisin ka Arkist mitu Capri mk3 eestis arvel vastati et 25? ennist öeldi et Caprisid üldse eestis arvel 15. Loogika puudub
rakvere lähedal tean veel kahte caprit, üks punane kerge kõksuga rakvere- vaeküla tee ääres, teine Võhus, mis oli ka müüa, kuid ei tea täpselt kas on veel alles
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: unicman
rakvere lähedal tean veel kahte caprit, üks punane kerge kõksuga rakvere- vaeküla tee ääres, teine Võhus, mis oli ka müüa, kuid ei tea täpselt kas on veel alles
See mis Võhus, seda tean, 2.0 Mk3. Kuid mis see kerge kõksuga on? Saad äkki mulle PS-ga täpsemad koordinaadid saata?
Lehti: 1 2