automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kas Viljandis keegi ARKiga läbi saab?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

PRIITO

Mul siuke jama, et on juba 2 Jawa 638t, ühe tahaks arvele võtta, kummalgi vanu doke pole . Tahan Viljandis paberid teha ja siis kohe ülevaatusele minna. Ja ma lugesin siin üht vanemat küsimust sama teema kohta, ainult te tõstate raamile ümber, mul pole eriti mõtet ju veel 3ndat jaffi soetada. On keegi, kes saab ARK\'is hästi läbi... äkki nii annab ära tõestada ühe Jawa vanade paberite asukoht... need mul siiani kätte saamata, aga imelik on küsima minna.Sad
Mõtled lihtsalt infot hankkida, et selle abil kedagi tuvastada vms., arvele saada või \"kuidagi\" arvele saada?

Viimane variant on seadusevastane ja tekitab ehk huvi mingisugustes instantsides. Ja seadust me ei taha rikkuda. Wink

Kasutage U2U. Või e-maili. Smile

PRIITO

Vaadake, asi selline, et ma ostsin selle sama sinist värvi jaffi omanikult, kes oli u 25. aastane (tema sai selle oma kadunud onu käest) ja kuu aega peale ostu kadus mees lihtsalt ära, paberid jäid tema juurde. Ja ma tõesti ei taha minna ta ema käest küsima, et kuule, anna Jawa dokumendid siia... inimestele teeb haiget äkki no. Nii ülbe ma ikka pole. Kas tõesti pole siis kuidagi võimalik? Varsti ju see krdi E Liit ka kaelas, siis on asjad veel hullemad.Sad
Ma tegin kunagi teema selle kohta,juhtum lahendatakse üksikkorras ja läheb maksma 1300.-