automoto.ee foorumid

Täisversioon: aidake minski mootor deltale
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

rene

tahax panna minski mootorit deltale ,kas pean selleks raami ümber tegema wõi sobib minski mootori kinnitus delta raamile
Üx võimalus on nii panna....
teine külg....
(NB: need on lõhkuja pildid)

rene

kas saax ka nii panna et ei peax seda toru sinna alla ehitama
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: rene
kas saax ka nii panna et ei peax seda toru sinna alla ehitama

ei saa ju! mõtle minski kinnitused on ju hoopis teised kui deltal deltal on silindril ka kinnitus a minskil taga ja ees!!
jah mina olen selle masina autor.
seda ma ka müün praegu

alkazar

uvitav masin..
kas sa oled kiigeka ka midagi teinud seal v?ei tule hetkel eriti delta kiiige meelde...

rene

mis masina hind olex?? mis korras ta on?? kus asud olex huvitatud
hind on 3k
asun tartus
ja on heas korras st. paugupill jne.
võibolla annan väikese tingimisvõimaluse ka

rene

ei tahtnud uut teemat teha aga kas mootorit saab värvida
dääm, mees, pime oled või? :o
http://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=45
See delta on kyll väga hästi ehitatud, näeb välja nagu tehasest.Smile Ainult kiidusõnu jagada.
Ma arvan ,et selle toru peab kohe kindlasti panema ,kuidas siis muidu traadiga väBig Grin
njah kui välja arvatud kuidas mu sõbrad elektriposti kaabliga Druþba võrrile peale panid:lol tegelt pole seal nii naljakat midagi sest raam tõmmati kõveraks ja silindri pealt ribid ära ja sumpa lendas ka minema ning kõige lõpuks pani mootor pealt ilma võrrita ajama, ja vot nii on lood enamasti yritatakse suure hurraaga miskit valmis teha ,aga lõptulemuse ja kvaliteedi peale keegi ei mõtle.
See Delta on kyll musternäidis ,et kui ikka ei oska või viitsimist pole siis ära tee ja kui teed siis tee korralikultSmile

siims

Minu klassi vend pani delta raamile võrri mootori.Tal oli samamoodi üks toru raami külge paigaltatud.Väga vägev paugupill sai!Wink

speeder

tahtsin kysida et kas sel minski mootoriga deltal on taga samad kinnitused mis varem või on tehtud uued augud:???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: speeder
tahtsin kysida et kas sel minski mootoriga deltal on taga samad kinnitused mis varem või on tehtud uued augud:???
Ei ole samad augud. Minskil on aukude vertikaalne vahe suurem. Lisaks on Minski mootor delta omast tükk maad kõrgem, nii et tekib probleem tagakiige asukohaga - see asub liiga kõrgel. Üks lahendus on panna minski mootor peale tagumine ots tsipa kõrgemal ja pütt võimalikult kõrgele vastu toru. Teine variant (seda on minu minimopp-minsk monstrumil kasutatud) on keevitada raamile külge uue tagakiige puksi, natuke allapoole. Minu rattal oli see nii tehtud, et originaal puksi otsad olid maha lõigatud ja keevitatud karpraua jupi sisse. Edasi oli kogu karpraud koos puksidega vanast asukohast u 2-3cm allapoole raami külge keevitatud. Kestab väga hästi.
Suht mõtetu üritus kui jätta sama esihark ja tagaamordid, sest sa ei püsi selle riistapuuga teel...Taha pane lihtsalt korralikud izhi amordid ja ette 125 esihark
see lõhkuja delta läks haapsalusse.
ostja peatas ment kinni ja ütles,et pane kiiver pähe ja tee jalgratta load!!!
njah,hakkasin kah tegema,deltast krossikat,125ccm mootoriga..
kas 125 esihark läheb delta raamile?

aitäh,märt
to simson: krt sinna kanti ta vist läks jah...kuidas asi muidu hetkel töötab? ja oli omanik kaubaga rahul?
jpraegu on raami ja veljed on koveraks tommanud,aga mootor tootab kull
Lehti: 1 2