automoto.ee foorumid

Täisversioon: Ford P100
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
Terve Sirje 4 ukseline 2,0 DOHC motoga on vanarauda minemas. Kui miskit huvitaks saate endale mingi pisku summa eest.
Läks äriks....
Mis minagi ootan: mul on 83 aasta Ghia nina ja ilmselt veel üht - teist. Hinnad on loomulikult soodsad Smile
tänud pakkumast, DOHC mootoriga sierra on mul omal ka doonorina olemas.
Hetkel otseselt oleks huvitet parempoolsest värvitud peeglikorpuset, el. peeglitest. ilma vändata uksepolstritest ja parempoolsest esi istmest (vasakut nagunii korralikku pole enam saada).
[Pilt: 29299174.jpg]
stange korralik kuluks ka ära.
Muude asjadega peaks hakkama saama.
(02-08-2013, 10:06 AM)martinjev Kirjutas: [ -> ]...
vasakut nagunii korralikku pole enam saada
...

Proovi leida parempoolse rooliga isendilt - neil istutakse ära parempoolne iste.
Vana Ghia pikatulega nina (võinoh, tiivakossu nina), sobiks asjale nagu nina pähe. Loomulikult ka Ghia embleemidega esitiivad.
Stange viidi minema, seega komplekt lõhutud.
Stanget oleks vaja värvitud... ja põhirõhk läheb praegu kere tegemisele, need muud vidinad kannatavad oodata.
Peeglid on...
Veel on.
Vasakpoolse raami juures on asi paha. raamil oli peal kolm kihti plekki mis tekitanud mõnusa roostepesa. Üks plekk on tugevdus, üks on põhi ise ja üks mingi suur arusaamatus-mul jäi tema vajlikkus igatahes segaseks. Raami ja pleki ühendusnurkadest koukisin välja makroflexi!. sellise millest stange sisusid tehakse
[Pilt: IMG_0713.JPG]

Kogu nurga teen 1,5mm plekiga ja niiet topeltkatet võimalikult vähe oleks (mõnes kohas sellest ei pääse siiski).

Esisild on Transiti poldivalemile tehtud ülemineku flantsidega. Ilus ja kena - kruvin flantsid maha ja saangi "normaalse" velje alla panna aga rummul on 5x108 auguvahe. Millisel fordil oli selline mõõt tol ajal?

[Pilt: IMG_0615.JPG]
Tabeleid olen sirvinud, ainus mis võiks sobida tollest ajast oleks Taurus aga too oli ju esivedune minuteada...
Aga miks üldse tolle ajaga piirduda? 5x108 ei ole nii tundmatu ühti. Kui lähed flantsilt otsekinnitusele, siis arvesta ET puhul flantsi paksusega. Selle võrra on velje istepind seespool. Edevate velgedega võib kitsaks minna...

Pane vaheflantsile poldid sisse ja saad tundmatuid velgi kontrollida...

Mul on samaks otstarbeks üks mosse veovõlli ots - sellega saab kenasti eristada lähedasi mõõteCool
Volvo 740-l on 5x108, keskava 65 ja ET 25.
(07-08-2013, 10:59 AM)tarko Kirjutas: [ -> ]Volvo 740-l on 5x108, keskava 65 ja ET 25.

Mingi Volvo oma tundub jah kõige lähedasem. Rummu keskava on 63
Veider lihtsalt et ei kasutatud Fordi enda rummusid. Scorpio omad koos amordiga oleks sama tulemuse andnud.
nii otsid istmed ja polstreid, usun et need on endiselt olemas ja miskine Sirje stange on mul olemas koos grilli ja tulede aluse liistuga. Mu kaubast tuleb pildid homseks. Muidu ülimugavad istmed ainult 3 ukselise omad on olemas. parempoolne on täitsa ok. kogu pudi minult saaks noh alla 20 euri, eks otsusta piltide järele.
5X108 auguvalem on peal ka teise seeria mondeol.
(09-08-2013, 00:19 AM)lauren Kirjutas: [ -> ]5X108 auguvalem on peal ka teise seeria mondeol.
eksid, kolmandast seeriast alates - esimene ja teine on 4x108
Vasak salongi nurk on enamvähem valmis. Vaja veel põhjatala uuesti genereerida ja roppumoodi relakat piinata lihvkiviga.
Tagaseina nurk tuli uus vormida ja äärik kuhu tihend läheb sai ka uus
[Pilt: IMG_0744.JPG]

[Pilt: IMG_0776.JPG]

[Pilt: IMG_0777.JPG]

Taga raamil on paaris kohas rooste kahe pleki vahele läinud ja plekk kummis, ega seal vist muud teha pole kui kummis jupp välja lõigata ja topeltplekk asendada paksema nö. plommiga?
umbes selline olukord:

[Pilt: IMG_0724.JPG]
P100 on mullegi huvi pakkunud kui nähtud esimest korda Big Grin
Saarepeal kh nähtud kunagi sellist sirjet Big Grin
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/h...1531_n.jpg
Aga edu ja jõudu sirjega Smile
nädalavahetusel sai esitiib paika, eile lõpetasin poolraamiga. Nipetnäpet veel keevituskohti parandada ja siis peaks vasaku küljega ühelepoole saama.

[Pilt: IMG_0785.JPG]

[Pilt: IMG_0833.JPG]
Lehti: 1 2 3 4