automoto.ee foorumid

Täisversioon: Vanad jalgrattad.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi tuvastab ära, mis need 2 tk peale simson suhli seal on? Meestekas tundub wanderer olevata aga naistekas?
Nüüdseks rattad jõudnud minu valdusesse ja sooviksin teada, millega ikkagi tegu. Oskab keegi aidata rataste nr 2 ja 3 tuvastamisel?

Käepidemed oleks nr 2l justkui Wandereri märgiga aga on raam samuti wandereri oma?

Nr 3 on ilmselt lihtne tuvastada porilaual asetseva märgi järgi, kuid kahjuks sie pole sellist veel leidnud piltidelt. MIllega võib tegu olla?
(17-06-2013, 18:41 PM)s2si Kirjutas: [ -> ]Nüüdseks rattad jõudnud minu valdusesse ja sooviksin teada, millega ikkagi tegu. Oskab keegi aidata rataste nr 2 ja 3 tuvastamisel?

Käepidemed oleks nr 2l justkui Wandereri märgiga aga on raam samuti wandereri oma?

Nr 3 on ilmselt lihtne tuvastada porilaual asetseva märgi järgi, kuid kahjuks sie pole sellist veel leidnud piltidelt. MIllega võib tegu olla?

Nr 2 ei ole Wanderer ega ka käepidemed pole Wandereri omad. Mis on raami nr, sildiaugud jne, tavapärane protseduur. Sadulanahk paistab Naumani oma olevat.

Nr 3 on veel hullem pähkel, sellise 17xxx G numbriga asju ei oska eriti keegi tuvastada, porikamärk ka siin vist ei aita, võib olla vabalt tuuningu element, lisavarustus, universaalne märk.
Kas oled vanaratta huviline? Siis hoia meie punti! Toungue
(17-06-2013, 18:59 PM)kass Kirjutas: [ -> ]
(17-06-2013, 18:41 PM)s2si Kirjutas: [ -> ]Nüüdseks rattad jõudnud minu valdusesse ja sooviksin teada, millega ikkagi tegu. Oskab keegi aidata rataste nr 2 ja 3 tuvastamisel?

Käepidemed oleks nr 2l justkui Wandereri märgiga aga on raam samuti wandereri oma?

Nr 3 on ilmselt lihtne tuvastada porilaual asetseva märgi järgi, kuid kahjuks sie pole sellist veel leidnud piltidelt. MIllega võib tegu olla?

Nr 2 ei ole Wanderer ega ka käepidemed pole Wandereri omad. Mis on raami nr, sildiaugud jne, tavapärane protseduur. Sadulanahk paistab Naumani oma olevat.

Nr 3 on veel hullem pähkel, sellise 17xxx G numbriga asju ei oska eriti keegi tuvastada, porikamärk ka siin vist ei aita, võib olla vabalt tuuningu element, lisavarustus, universaalne märk.
Kas oled vanaratta huviline? Siis hoia meie punti! Toungue
Tänan vastuse eest. Hetkel pole raamid lähedal aga katsun neid paremini inspekteerida ja riputan siia tuvastamiseks paremad fotod üles, kuna endal veel kogemusi ja teadmisi napib vanajalgratta maailmas.
Aga vaikselt on huvi vanade jalgrataste vastu tekkinud ning on ka mõned vanakesed juba jõudnud koguneda ning heameelega löön punti Big Grin. Nägemus mul vanajalgratasetst on selline, et mõnedest vähem haruldastest ja viletsalt säilinutest tahaks teha midagi "hot rodi" taolist, et tehnika tänapäevane (keskjooks, jooksud jms) ning välimus vanaaegne. Haruldasemaid asju tahaks säilitada originaalis. Loodan, et see jutt tänapäevase ja vana ristamisest kellelegi pühaduse teotamisena ei mõju Big Grin