automoto.ee foorumid

Täisversioon: Hendriku fotonurk
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Kuna teemas Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 5 on mul liiga palju pilte,teen eraldi teema.Administraatorid,palun liigutage kõik mu postitused seal teemas siia.
(10-06-2013, 11:53 AM)tak35744 Kirjutas: [ -> ]Kuna teemas Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 5 on mul liiga palju pilte,teen eraldi teema.Administraatorid,liigutage kõik mu postitused seal teemas siia.

Kas tõesti on teemas kasutaja poolt ülesse riputavate piltide arv piiratud?

Sinna teemasse minnes ootangi huvitavaid leide piltide näol. Mitte ei saa aru miks nüüd soovitud just parem peaks olema?

Edit: Juba sain asjale jälile. Ehk tuled selleljuhul vastu mobiili ja vähe aeglasema ühenduse kasutajatele. "Paremad palad" otse postitusse, teised viitega kaasa.
Mina julgen Hendriku ees mütsi maha võtta,sest tegu on tööga, mida kaugelt igaüks oma vabaaja puuduse tõttu teha ei saa. Jätka samas vaimus.Smile
...minul jälle jääb arusaamatuks, kuidas Teil õnnestub neid pilte kirjakasti kopeerida ja mitte manustesse lisada...
Olen küll igat pidi proovinud aga kirjakasti ei õnnestu Sad
Kui pilt on internetis juba üles laetud kusagile, siis seal posti sisestamise juures tööriistaribal spetsjomm "Sisesta pilt" nimeline ikoon, millele pressides tekib aken kuhu pistad pildi aadressi. Aga kui sul on pilt enda masinas ja mitte võrgus, siis saadki siin manusega ainult.

Mägedega nupp.

[Pilt: toolbar.gif]
Kuna need pildid on sul FB-s, äkki annad galerii FB lingi? Smile Tüütu on ühekaupa linke lahti klõpsida Smile Aga samas näha tahaks...
(11-06-2013, 08:56 AM)wax Kirjutas: [ -> ]Kuna need pildid on sul FB-s, äkki annad galerii FB lingi? Smile Tüütu on ühekaupa linke lahti klõpsida Smile Aga samas näha tahaks...
https://www.facebook.com/tak3574 Lisa sõbraks,siis näed kõiki pilte.
Vene autod: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.401548729894079.86490.100001168659206&type=1
Lääne autod: https://www.facebook.com/tak3574/media_set?set=a.428862500496035.93774.100001168659206&type=3

(11-06-2013, 00:06 AM)cesium Kirjutas: [ -> ]Kui pilt on internetis juba üles laetud kusagile, siis seal posti sisestamise juures tööriistaribal spetsjomm "Sisesta pilt" nimeline ikoon, millele pressides tekib aken kuhu pistad pildi aadressi. Aga kui sul on pilt enda masinas ja mitte võrgus, siis saadki siin manusega ainult.

Mägedega nupp.

[Pilt: toolbar.gif]
Nii tegin enne,siis oli lehel pildilaviin.Nüüd vaid lingid,seega laadimisaeg on lühem
(11-06-2013, 00:06 AM)cesium Kirjutas: [ -> ]Kui pilt on internetis juba üles laetud kusagile, siis seal posti sisestamise juures tööriistaribal spetsjomm "Sisesta pilt" nimeline ikoon, millele pressides tekib aken kuhu pistad pildi aadressi. Aga kui sul on pilt enda masinas ja mitte võrgus, siis saadki siin manusega ainult.

Mägedega nupp.

[Pilt: toolbar.gif]

Mul jälle pole internetis neid kasutajaid ja sinna laen ainult ühte kohta ajutiselt kui kellelegi näidata tahan. Varsti kustutan ära ja panen miskit muud. Mahupiirang oli vist 10 või 20 mega. web.zone.ee.
Seetõttu kasutan alati seda manuse varianti: Browse>Lisa fail>Postita vastus.
(11-06-2013, 10:29 AM)aavu Kirjutas: [ -> ]Seetõttu kasutan alati seda manuse varianti: Browse>Lisa fail>Postita vastus.

Paljud vanades foorumites postitatud lingid ei vii enam kuhugi ja paljud piltide riputamise saidid on juba ise ammu surnud... "Pilt.ee" oli vist üks, kus olevat olnud minu kunagise auto pilte üleval.
Seetõttu pean ka seda manusesse riputamist paremaks variandiks.
Kõigil foorumi lugejatel ei pruugi FB kontot olla. Ja ka mitte tulla. Seetõttu teen ettepaneku näidata neid pilte foorumis edasi või teha kuhugi avalik album. Http://pilt.delfi.ee/ näiteks?
Kas need pildid ei võiks siinsamas serveris olla? Vaadake auto24 foorumisse, seal ei ole mitte ühtegi tühja kastikest. Foorumi sisu on muidugi teema omaette aga nii mõnigi asi annab neile netist nopitud raamidele silmad ette. Ja seda mäekõrguselt. Täna üritasin just siin mingeid JAWA pilte vaadata, IGA PILDI pealt on vaja kõigepealt reklaam ära kustutada, hullumaja kuubis.
See postitus eeldab adminni vastust, kunagi mõtlesin isegi eraldi teema teha aga praegu enam ei näe põhjust, palju asjalikku juttu.
(11-06-2013, 21:02 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Kas need pildid ei võiks siinsamas serveris olla? Vaadake auto24 foorumisse, seal ei ole mitte ühtegi tühja kastikest. Foorumi sisu on muidugi teema omaette aga nii mõnigi asi annab neile netist nopitud raamidele silmad ette. Ja seda mäekõrguselt. Täna üritasin just siin mingeid JAWA pilte vaadata, IGA PILDI pealt on vaja kõigepealt reklaam ära kustutada, hullumaja kuubis.
See postitus eeldab adminni vastust, kunagi mõtlesin isegi eraldi teema teha aga praegu enam ei näe põhjust, palju asjalikku juttu.
Paneks pildid manusena,aga vahest ütleb,et liiga suur fail
(11-06-2013, 23:16 PM)tak35744 Kirjutas: [ -> ]
(11-06-2013, 21:02 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Kas need pildid ei võiks siinsamas serveris olla? Vaadake auto24 foorumisse, seal ei ole mitte ühtegi tühja kastikest. Foorumi sisu on muidugi teema omaette aga nii mõnigi asi annab neile netist nopitud raamidele silmad ette. Ja seda mäekõrguselt. Täna üritasin just siin mingeid JAWA pilte vaadata, IGA PILDI pealt on vaja kõigepealt reklaam ära kustutada, hullumaja kuubis.
See postitus eeldab adminni vastust, kunagi mõtlesin isegi eraldi teema teha aga praegu enam ei näe põhjust, palju asjalikku juttu.
Paneks pildid manusena,aga vahest ütleb,et liiga suur fail

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=38708
www.upload.ee

Kõige lihtsam ja mõnusam. Genereerib pisipildid ka, et kui peale klikata, läheb suureks.

Olemas selline rida, nagu BB kood, kui pilt üleval, siis copy - paste see BB kood siia. Uploadi kasutaja pildi püsivad kolm kuud alates viimasest külastusest, regamata kasutaja pildid 1 kuu.
Suvaline näide, pastesin BB koodi, oma lambi pildist:

[Pilt: Karu.JPG]
Imageshackiga on lihtsam üleslaadida kui on pilte rohkem kui kolm pidevalt Smile
Aga Hendrik anna minna, jälgin huviga su teemat Smile
vabandan, aga see imageshak on uimase neti kasutajatele täiesti kasutuskõlbmatu. piltidest laetakse heal juhul vaid pisike riba ülaservast ja ühegi nõidusega sealt rohkem kätte ei saa.
sama häda veidi väiksemas mahus on kodumaise uploadiga.
ilmselt on neil mingi ajapiirang ühe pildi laadimiseks.
kasutasin kah seda imageshack´i aga lõpuks viskas üle
praegu olen picasaweb´i peal ja sellega väga rahul.
arvutis endas oli picasa ka juba varem

ülesse laadimine on ikka väga kiire ja mugav ka otse telefonist

imageshack hakkas lõpuks jurama ka kogustega ja asi mingist suuremast kogusest läks tasuliseks.

kodumaiste pildipankadega pole ammu midagi teinud
korra proovisin delfit aga see polnud kah SEE.

soovitan picasat kus asi on mugav kasutada ja hallata
(10-06-2013, 11:53 AM)tak35744 Kirjutas: [ -> ]Kuna teemas Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 5 on mul liiga palju pilte,teen eraldi teema.Administraatorid,liigutage kõik mu postitused seal teemas siia.
Idee oli,et kõik mu postitused siia teemasse liigutada(teemast Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 5).Pildid jäävad alles ja teema muutub loetavaks.Win-win olukord
tak janumbrid hakka oma pilte edaspidi siia teemasse postitama. Las tõelise vanatehnika fännid vaatavad tolles teises teemas korra kuus lisatavat pilti mõnest maa sisse vajunud traktorist või healjuhul korra kvartalis lisatavat pilti mõnest tõelisest pärlist. Sinu pildid lähevad tõelistele vanatehnikafännidele peale alles 15-20 aasta pärast, elik ajal kui neist sinu pildistatud masinatest haruldused on saanud.
Tõeline vanatehnika fänn vaadaku seda teemat 20 aasta pärast, seeeest minusugune vaatab su tehtud pilte hea meelega.

Peaks ju olema olukord kus hundid söönud ja lambad terved.
Lilleneiu Volga [Pilt: 5985_514286991953585_955936257_n.jpg]
[Pilt: 934942_514286978620253_345836284_n.jpg]
[Pilt: 600295_514286981953586_1209133844_n.jpg]
[Pilt: 1001059_514287415286876_66131621_n.jpg]
Lehti: 1 2