automoto.ee foorumid

Täisversioon: kas saax?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

bart

kas 125cc minski mootorit saax võrrile peale aretada? Ja kui saax siis mida ma peax ümber tegema/juurde keevitama?


ette tänades
Säärekale on see küll liig. Mopeedi raam juba nõueb suht palju tegemist.
võrri raam jah suht jamaks läheb see aretus..muidugi kui on oskaja mees teeb peedist pesumasina ka..aga see oleks kõva aretus
eks kõik ole võimalik... aga palun seletage, miks te tahate deltadele ja võrridele neid minski mootoreid peale panna. Sõitke parem kas Delta või Minskiga...

bart

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
võrri raam jah suht jamaks läheb see aretus..muidugi kui on oskaja mees teeb peedist pesumasina ka..aga see oleks kõva aretus
muidu jah mul onu tulex raami ümber keevitamisel appi. aga jah mõtee oli selline et saan sõbralt tasuta võrri (vist riga13) panex sinna mini rattad alla ja minski mootor peale. ma arvan et kui välja tulex siis tulex päris hea .
säilitage parem masinate orginaalsus

bart

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: rando
säilitage parem masinate orginaalsus
äitähh soovituse eest aga tahax oma versiooni aretada.
kas see originaalsus ikka nii oluline nende masinate puhul on... aga antud projekti jaoks on see võrr küll täiesti mittevajalik doonor: nagunii pead põhimõtteliselt uue raami tegema ja kui mootor on minski oma ja rattad minilt, siis ei oskagi nagu sellele võrrile antud projektis rakendust leida...

bart

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: oldmoped
kas see originaalsus ikka nii oluline nende masinate puhul on... aga antud projekti jaoks on see võrr küll täiesti mittevajalik doonor: nagunii pead põhimõtteliselt uue raami tegema ja kui mootor on minski oma ja rattad minilt, siis ei oskagi nagu sellele võrrile antud projektis rakendust leida...
ma tahax midagi sellist aretada aga võimsama mootoriga http://www.hot.ee/pomporrer/keworr.gif :eureka
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: bart
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: oldmoped
kas see originaalsus ikka nii oluline nende masinate puhul on... aga antud projekti jaoks on see võrr küll täiesti mittevajalik doonor: nagunii pead põhimõtteliselt uue raami tegema ja kui mootor on minski oma ja rattad minilt, siis ei oskagi nagu sellele võrrile antud projektis rakendust leida...
ma tahax midagi sellist aretada aga võimsama mootoriga http://www.hot.ee/pomporrer/keworr.gif :eureka

See ju puha poolik pole kette elektrisystem pooleli ja puha, ei noh sellise aretuse puhul jääx ma küll originaali juurde või Mini rattaid ei paneks ma elu sees alla:lol:lol:lol:lol
Kui isegi Minski mootor peale saada, siis pidamasaamisega on ilmselt kehva, üheks võimaluseks on Ca XX m nõõri ja ankur, mis siis vajadusel kärmelt mõne puu taha visata. Smile

Soovitaks mõne vana tsikliraami kuskilt hankkida ja seda teha väiksemaks. Vaeva kulub ehk vähem. Smile
Kus sa sellega sõidaks?See võmm,kes ei tee võrri ja Minska mootoril vahet,laseks ma kohe lahti:rullSellega on nii palju jama,et see ei tasu ära.Kui ise ei oska teha ka veel....

bart

thx kõigile soovituste eest!!!!!!! Ega siis midagi peab ikka midagi muud välja mõtlema . ma algul ei mõeldki piduritele ja kui isegi saax sinna selle mootori vahele siis läex see pira raam ka kohe kõvera .

bart

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
Kus sa sellega sõidaks?See võmm,kes ei tee võrri ja Minska mootoril vahet,laseks ma kohe lahti:rullSellega on nii palju jama,et see ei tasu ära.Kui ise ei oska teha ka veel....
ma elan maal ja ma olex sellega maal sõit seal käib ment yks kord kuus. :bounce

harley

mis päeval ment käib ? sa siis ei sõida ? :lol
kahju vene rauast kui see mendile antakse Sad
sõida parem võrriga või minskiga...ära hakka midagi kokku keevitama ja originaalsusi ära rikkuma.. 90 % nendest tsikliehitajatest on oma plaanidega prze läind..lõikavad raami puru ja edasi ei mõista midagi tega..jälle 1 masin vähem Sad
seda moraali on küll siin piisavalt loetud, aga lisaks sellele, et esikahvel ja pidurid probleem on, lisaks veel niipalju:

iga raam on projekteeritud ja läbi arvutatud. selle mistahes kuju muutmine mõjutab oluliselt sisejõudude jaotust raamis. võrri ja mopi puhul pole sellest suurt midagi, sest kiirused väiksed ja vibratsioon madal, aga minski mootor nõuab ikka sisukamat lahendust. ega siis need mehed seal tehases arvamise eest palka ei saa. seal terve inseneride armaada järgi. võibolla olen sellepärast nii pessimistlik, et olen ise raame läbi arvutanud küll ja küll. aga vähemalt tean, mida ma räägin.

ühesõnaga pean seda väga lolliks mõtteks. kui sul endast kahju pole, siis sellest ikka, kes tagaistmel oma ribidest/hammastest/jne ilma võib jääda.

aga minu poolt tänaseks moraalilugemisest küll.

bart

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: harley
mis päeval ment käib ? sa siis ei sõida ? :lol
kahju vene rauast kui see mendile antakse Sad
sõida parem võrriga või minskiga...ära hakka midagi kokku keevitama ja originaalsusi ära rikkuma.. 90 % nendest tsikliehitajatest on oma plaanidega prze läind..lõikavad raami puru ja edasi ei mõista midagi tega..jälle 1 masin vähem Sad
ära muretse ma ei lõhu seda raami ära. lihtsalt tuli loll mõte . aga see originaalsus on päris norm mõte. kui saax selle pira originaalis täitsa korda siis saax päris mõnusa pappi selle eest . ma võix proovida kyll .
mõnusat pappi sa vist ei saa neil see rahaline väärtus polegi nii suur emotsionaalne aga muidugi leidub ka inimesi kes ta ära ostaks

bart

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
mõnusat pappi sa vist ei saa neil see rahaline väärtus polegi nii suur emotsionaalne aga muidugi leidub ka inimesi kes ta ära ostaks
mõnusat pappi kyll ei sa aga rohkem kui tavalise täitsa korras pira eest.

siims

Ei tasu ära.Osta parem minsk.:eureka:lol
Lehti: 1 2