automoto.ee foorumid

Täisversioon: MF70 karburaatori ujuk
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere. Kas kellelgi oleks müüa või ära anda MF70ne karburaator või siis ujuk, enda omale tegi sissesattunud vesi talvel otsa peale. Litsus kokku.
Teada andakas siin või siis tel 56694504. Ette tänades.
Pane pilt ujukist ja karburaatorist, mul vist midagi on. Aga kola on palju ja ei ole kindel , mis täpselt sinna sobib.
ei oska panna pilti, a karbuss on
IKOV ja ujuk selline ümmargune keskel on auk

Pilte näeb albumist http://album.ee/node/28063270/50257270
Enda aparaadil peal näiteks K-62, kui nüüd õigesti meeles on.
Ei ole mul sobivat ujukit ja karburaatori jäänus kah teistsugune
(16-06-2013, 19:38 PM)speedsta Kirjutas: [ -> ]Enda aparaadil peal näiteks K-62, kui nüüd õigesti meeles on.

K-62 karbuss on mul täitsa olemas, kas sellega töötab normaalselt? K-62 ju IZHidel peal, homme proovin seda MFile peale panna, loodan et poltide vahe klapib.
Mul oli MF70 umbes 15 aastat tagasi. Kuidagi õnnestus karburaator küljest ära murda ja asemele panin Pannonia oma. Töötas väga hästi. Kinnituse sobimise kohta ei oska mindagi öelda, ei ole meeles.
Mul on olemas mingi IZ-ilaadse tsikli karpa, mis oli MF-ile peale aretatud.
Hiljem, kui sain originaali, jäi kuuri vedelema. Kui huvi, siis tel. 52 29 101
(16-06-2013, 23:28 PM)tondu1 Kirjutas: [ -> ]
(16-06-2013, 19:38 PM)speedsta Kirjutas: [ -> ]Enda aparaadil peal näiteks K-62, kui nüüd õigesti meeles on.

K-62 karbuss on mul täitsa olemas, kas sellega töötab normaalselt? K-62 ju IZHidel peal, homme proovin seda MFile peale panna, loodan et poltide vahe klapib.

Ei tööta normaalselt, aga viga selles, et sädet pole eriti.
Veendusin täna et K-62 karbuss ilma mingi vahetükita MFi külge ei sobi, poldiauke viilides teoreetiliselt sobib, aga mutreid siis kinni keerata ei saa. Niisiis ootan jälle kas kellelgi on MFi originaal karbussi või ujukit.
On olemas mf 71 karburaator. Karburaatoril mõlemad otsad ümarad, aga küljes on originaal vahetükk millega kinnitus mootori külge. Karburaatoril olid sellised kirjad: Bing, 8/25S106