automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kelle poole pöörduda?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nimelt siis oleksin tasuvuse korral nõus mõndadest elektrimootoritest vabanema. Veneaegsed tavalised elektrimootorid, erineva võimsusega, uusi ja kasutatud.
Et siis kuhu või kelle poole pööruda.


Terv,
Markku
Viska aga pildid, nimekiri ja hinnasoov siia samasse üles.
Esimesel võimalusel teen seda.
Ei hakanud uut teemat tegema kuna usun,et keegi oskab ikka siit abi pakkuda. Nimelt kas on olemas ka 3/4 tolli(19.049mm) väntvõlliga elektrimootorit?

Endal väike projekt on mõttes kus tahaks ühendada bensumootorile mõeldud survepesuri pumba elektri omaga. Väikestel bensukatel on 3/4 väga levinud kuid elektri omasid mina pole näinud ,et kasutaksid siukest standardit. Mootor ise peaks olema 3KW ringis.Harige mind Smile
(15-09-2013, 00:44 AM)Gravity Kirjutas: [ -> ]Ei hakanud uut teemat tegema kuna usun,et keegi oskab ikka siit abi pakkuda. Nimelt kas on olemas ka 3/4 tolli(19.049mm) väntvõlliga elektrimootorit?

Endal väike projekt on mõttes kus tahaks ühendada bensumootorile mõeldud survepesuri pumba elektri omaga. Väikestel bensukatel on 3/4 väga levinud kuid elektri omasid mina pole näinud ,et kasutaksid siukest standardit. Mootor ise peaks olema 3KW ringis.Harige mind Smile
Elektrimootoril on rootor,mida saab vajadusel sobivasse mõõtu treida, lihvida.
ja alati saab ju sobiva ülemineku valmis nikerdada.
Kõik kohandamise variandid on mõeldavad aga kõige lihtsam on ikka õige suurusega VV.

Kas keegi oskab vähemalt välja tuua Euroopas(sh ka Eesis) levinud elektrimootorite võlli standardid ning "bolt patterni" ? Siis teeksin vahetüki ning võllile ülemineku.
Kõigepealt hangi mootor, siis mõõdad ja annad treialile korralduse. Mingite levinud standardite järgi umbes tegemine võib kokku joosta.
http://www.bevi.se/download/trycksaker/BEVI_2A2D.pdf

Elektrimootorid ja nende mõõdud.
(15-09-2013, 00:44 AM)Gravity Kirjutas: [ -> ]Ei hakanud uut teemat tegema kuna usun,et keegi oskab ikka siit abi pakkuda. Nimelt kas on olemas ka 3/4 tolli(19.049mm) väntvõlliga elektrimootorit?

Tööriistamarketis riiulis 220V/1f 2,2kw mootor, millel nagu kiuste selline peenem võll mille otsa kohe miskit istutada pole. Rahanummer ainult... €€€

Ma otsin siiani 1f/220V ca 1Kw/1400rpm mootorit...