automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kodarad Riga 5/7
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,

Küsimus: Kas on lootust, et kellelgi võib olla kimbuke sirgeid uueväärilisi/korralikke kodaraid Riga 5/7 26" rataste remondiks pakkuda, lihtsal teel ("tagadi-vanakraami-laada-vabalt")? Muidugi oleks lihtsam otsida sirged ja terved rattad, aga tahaks paar võrriratast oma kätega korda teha ja pöiarihtimise kunsti õppida ...

R
Kui palju on kimbuke kodaraid? Mingi osa kasutatud korralikke kodaraid mul kuskil on tallele pandud.
no 15-20 tk nt ?
Vaatab, palju mul enda masinast üle on jäänud. Sai kunagi osandatud mõned rattad kahe korraliku ratta komplekteerimiseks.
Tundub, et soov on tõsine. Ehk ütled kodara täpsed mõõdud (pikkus ja jämedus)? Kui endiselt otsinguil oled, saan ehk aidata.
kodaratraat 3mm, kodar rummu poolt sirge "seene" otsaga , kodara pikkus u 23.5 cm . Riga 5/7 26" rattale noh Smile

Mul endal ka doonoriks ostetud rattad (vbl mõni neist tulöeb doonordada) , aga esialgu püüaks leida eraldi kodaraid.

R
Vaata ostasse, seal keegi müütas midagi.
Tõesti olid ilmunud... tegin pakkumise

Sellegipoolest , koos niplitega selliseid ilusaid kodaraid kui kellelgi pakkuda 10-20, oleksin huviline.

terv,
R