automoto.ee foorumid

Täisversioon: IZ56 süüte seadmine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Kas keegi teab mõndahead riista/varianti millega iz 56 -l süüdet õigeks sättida.
Süütesüsteemis on ka tsentrifugaalregulaator.
Seega oleks tarvis teada süütenurka/millimeetreid ÜSS-st madalamatel pööretel ning kõrgematel pööretel kui regulaator on süüte varasemaks keeranud.
Äkki keegi teab....
ära pahanda, kui juba tead, aga igaks juhuks meenutan, et süüde tuleb paika panna siis, kui vihid maksimaalselt laiali on.
Kas kellegil seda kell-indikaatorit (küünla keermega) on süüte seadmiseks?
Usun, et üsna mitu rahvast tahaks IZ 56-planeta süütekella, kui keegi omab miskisugust joonist, äkki saab siia üles. Kruvikeeraja silindrisse on ka variant (kui teele jääd), aga täpsus on ülisitt.
Süütekella (laadse asja) saab ise teha, kui
küünal silindri suhtes viltu.

Toorikuna saab kasutada nt vana tuksiläinud
küünla keermeosa ja sinna sisse aretada
miski üles-alla käiv kõver viltune raud,
mille teine ots panna miski skaala peale
liikuma.

Parimat,

Valdo
Ma mõtlesin nagu mingit universaalset süütekella ei ole kellegil? Mul on endal muidu üks kell-indikaator olemas küll, aga sellel ei ole küünla keeret ja seda on suhteliselt raske aretada süüte seadmiseks.
izh-350 abiga riputan siia siis nõutud artikli.
Kuidas käib jawal (antud juhul 634-jal) süüte seadmine, kui pole kella käepärast? Mis asi on ÜSS?!?
Ülemine Surnud Seis---- ÜSS
Veteran.
fanaatik-;) Kirjutas:Kuidas käib jawal (antud juhul 634-jal) süüte seadmine, kui pole kella käepärast? Mis asi on ÜSS?!?

Ega silmajärgi ei pane seda paika, kell on kõige parem viis.
fanaatik-;) Kirjutas:Kuidas käib jawal (antud juhul 634-jal) süüte seadmine, kui pole kella käepärast? Mis asi on ÜSS?!?



Sa võid ju käega süüte õigeks panna,aga kuidas sa selle käima saad on ise asi.
Minu poolt on soovitus pane ikka süüde kellagaBig Grin
rauno600 Kirjutas:
fanaatik-;) Kirjutas:Kuidas käib jawal (antud juhul 634-jal) süüte seadmine, kui pole kella käepärast? Mis asi on ÜSS?!?



Sa võid ju käega süüte õigeks panna,aga kuidas sa selle käima saad on ise asi.
Minu poolt on soovitus pane ikka süüde kellagaBig Grin

Kui paned süüte õigeks käega miks ta ei peaks käivituma kui ta ÕIGE on? Big Grin
indrek1000 Kirjutas:
rauno600 Kirjutas:Sa võid ju käega süüte õigeks panna,aga kuidas sa selle käima saad on ise asi.
Minu poolt on soovitus pane ikka süüde kellagaBig Grin

Kui paned süüte õigeks käega miks ta ei peaks käivituma kui ta ÕIGE on? Big Grin
bensiin võib ka otsas olla Big Grin
mnjah mina olin kah kindle et suudan käega süüte paika panna,tutkidgi sain hoopis sellise tagasilöögi et jalg oli nädal aega paigast ära,siis võtsin oma 56 paagi maha,kruvisin silindri maha võtsin supleri/nihiku ning palu raamatu kõrvale ning selle järgi sai paika pandud Smile
kus kohast seda kella oleks võimalik saada, ja mida see üldse endast kujutab, mis on ta nii tööpõhimõte.
fanaatik-;) Kirjutas:kus kohast seda kella oleks võimalik saada, ja mida see üldse endast kujutab, mis on ta nii tööpõhimõte.


Sele kella töö põhi mõte on selles et sada täpne süüde.Kella peal on skala ja osuti.
Paned kella külge ja keerad kolvi surnud seisu,siis keerad skala O koha osutiga tasa ja siis keerad nii palju mm tagasi(keerad mootorit vastu päeva)
Jawale paned N:3mm enne ÜSS siis keerad 3mm tagasi ja 3mm peal peab minema pirn põlema.
Pirn + pane süüte pooli + ja - süüte pooli - peale
Pirn on selleks et näha kas säde on 3mm peal nagu vaja.
Üritan pilti teha et asi selgem saaks.
mina sain kuidagi käega paika pannes käima....
vb lihtsalt vedas....
ma arvan et kõige kergem oleks sul võtta kuskilt raamatukogust kätte A-Palu Mootoratturi raamat seal kõik ilusti ära seletatud !
Lehti: 1 2