automoto.ee foorumid

Täisversioon: T-200 mootor bagile????
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

wanker

Selline mure et tahaks bagi teha aga tean et bagi joonised tõesti liiga kuum kaup siis teeks ise ja sooviks soovitusi või nõuandeid kuda teha... kuid ei tia kas muravei T-200 mootor selise väiksemat sorti bagile lahjaks ei jää????....kui teha siis teha juba muravei taga sillaga jne....et mootor iseenesest hea...sundjahutus, 12V, 12hj jne....nu mis arvate kel kogemusi andge aga teada....Sad

wanker

sooviks teada kas invaliidi autol on esisild (koos ratastega) sama lai kui tagumine (ratastega)...paneks siis juba invaka silla ette...või kuidas...annab vändata????:???
200cm3 jääb muidugi lahjaks,tee siis juba Golf 1,1 või 1,6 mootorist ja siis saad Golfi esisilla tagasillaks panna,mootor taha.esisillaks pane Lada sild-tugevam vähe.Tundub,et sust endast tegijat ka pole....?

wanker

nu aga siis oleks juba mõtekas juba sappari mootorist ja sildadest???? teeks ära küll...
Endal on plaanis täiskomplekt bagi VAZ 2105 -st ehitada. On olemas mees, kes raami karpraudadest kokku keevitab ilma joonisteta, siis tagasild jääb samaks, mootor ette, kardaan lühemaks, isted ka samast autost ja muu vajalik. Juba sellel autol oli originaalis väga hea minek, kuid kahjuks on kere läbi. On keegi midagi sarnast ette võtnud?
Pane muravei mootori asemel näiteks Jawa mootor. Siis läheb alles lõbusaks.
Muravei ülekande/difri saab, arvan, otse jawa mootori külge ka kinnitada.
Olen kastiga muraveiga sõitnud ja väga jõuetu oli.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: wanker
sooviks teada kas invaliidi autol on esisild (koos ratastega) sama lai kui tagumine (ratastega)

On küll ühelaiused,vähemalt kandilisel mudelil,sai just hiljuti mõõdetud.

wanker

nu puutun peaaegu iga päev muraveiga kokku ja ei kurdaks et jõuetu on...jõuab minna mis loom ja erksust on kah piisavalt...nu jah jawa on kah hea masin aga t-200 ikkagi sund jahutus ja 12v genekas ning el. starter mis teeb asja lihtsamaksBig Grin
aga äkki teeksid bagi sappari mootoriga ?......ma võin mingi pikkema ajatagant sulle ka joonised anda sest hakkan varsti endale bagi ehitama Toungue

metallmees

mul pakkuda toyota terceli mootor koos käigukastiga ideaalne bagi jaox

xander

Mul endal praegu invaka reduktori ja mootoriga bagi .Liigub nii et vähe ei ole ja sundjahutus ka.Kunagi ehitasin ka ühe sapaka paasil aga sellel jääb see kaalu jaotus jama nii,et on vaja ette raskuseid panna ja ega see sapaka mootor ergas küll pole.Mul on praegu ka üks auto mootoriga bagi aga see invaka omaga on nagu erksam.Muidugi selles auto mootoris pole ka midagi forseeritud jne aga siiski.Kui ikkagi auto baasil teha soovitaksin vaz 2108.

metallmees

1400ccm terceli mootor läeb ikka jummala hästi pöörde ja jummala lollikindel mootor kah... hästi lihtne erinevalt teistest japsimootoritest
mul on tuula mootoripealt mingi bagilaadne aretus tuula tagasild mosse rattad aretasin otsa ja keeramissüsteem on mingi auto oma aga bagi pole mul endal tehtud,ostsin ja tegin ümber aga jõudu on niipalju et hammukaid ja kette muudkui kisub ribadeks (sööda ainult ette) aga läheb hästi edasi küll kütet võtab palju ja kisub nokka vahest
kuuritagasmaasiaganokkaeikisu....v'äää
4aastat teemast möödunud.
Antsukene pead arsti juures ära käima