automoto.ee foorumid

Täisversioon: Vene ATV-d??
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
niisiis...kas keegi teab sellistest asjadest midagi? Et kui suur neil kubatuur on ning äkki kellegil on endal? Hea oleks kui kellegil pilte oleks. Ette tänades...Kärnataja
olen näinud iz-i mootoriga, neid eksponeeriti mingi 4a tagasi türil ühel tehnika näitusel, kui vend atv-d käima tahtis panna selgus et süüde vale ja ei käivitu, rahvas sai siis naerda ja vaadata kuidas võhik süüdet keeras :lol
Mina olen näinud vene ATV Urali mootoriga. Kubatuur siis 650. Cobra oli vist nimi. Maastikuvärvides ja väga atraktiivse väljanägemisega.
Halb oli muidugi see et Narvast Kuressaarde jõudes vajas mootor juba kap remonti. Venemaalt osteti uuena ja siis Narvast alustati sõitu. Võibolla oli viga ka juhis kes ei teostanud korralikult sissesõitu.
uurisin siis netist väheke seda venelaste atv asja ning avastasin kuldsest börsist ühe Cobra nimelise atv. Sellel oli kubatuuriks 350. Kergelt avariiline. Ja hind...mnjaa...15000:wow Ma oletasin et need natuke odavamad äkki. Venelaste kaup ju ikkagiSmile A no muidugi pold seal täpsustatud ka väljalaskeaastat ja muid detaile.

metallmees

atv.sid tehti ka venemaal voshodi mootoriga. asjadel oli 4vedu ja sundjahutus, väljanägemine oli päris viisakas aga kas ka vastupidavus seda ma ei tea
Mine kloostrimetsa motopoodi ... seal on uus \"ATV\" täitsa müügil...

tiidike

kloostrimetsa motopoes on jah 200 kuubikulised ATV-d \"Tarpan\" ZID (zavod imennõi dektarjova - või miskit sellist) 13 hj 250 kg 26.800.- jne täpsemalt: http://www.zone.ee/motopood/tarpan/tarpan.htm

selle sama ATV-ga osaleti ka Favor off-roadil 10mnes koht.. loomulikult uutele hondadele ja kawasakidele sellega vastu ei saanud... aga ega see polnudki eesmärk sest iga realist saab aru et neid ei saa nii võrreldagi.. lihtsalt prooviti kas peab vastu ja seda ta tegi ka
kunagi oli Tartu mnt raua kaupluses päris jässaka ehitusega vene atv-d müüa. välimuse järgi paistis mootoriks olevat pl-5 variant sandi-simmist ehk siis invaliidi kärust. tollel oli taga isegi hüdra silinriga haakeraud, pidi ilmselt olema vastuseks vene talupoja unistustele