automoto.ee foorumid

Täisversioon: kiige loksu eemaldamine planet 5\'el
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Meus



et mis valemiga selle pika varda sealt välja saab? taguda eriti ei julge a mingit keeret tal ka nigu pole. peris ea loks sees ja vaja teine välja saada.kas seal mingi pukside vahetus või midagi kapitaalsemat?
tagumise kiige poldil (pikal vardal) peax ju otstes mutrid olema....mul oli ka ühel nii kinni kiilund, et välja ei tulnud..võtsid mutrid ära, aga ikkagi ei liikund...siis ma sain ainult kiigepulga läbilõikamisega selle sealt kätte....aga minuteada peax seal ikka mutrid ka otstes olema.....

Meus

ega jah mutrid on otsas ja need sai ka sealt maha keeratud aga mis ike kudagipidi ei liikunud oli se pagana võll.
kust seda uut võlli saab kui vana läbi lõigata?
Pane puuklots vahele ja proovi taguda,peaks ikka pikapeale välja tulema.Ja ega see võll mingi eriline defitsiit ei tohiks olla,juhul kui siiski vana ära pead lõhkuma.

Meus

mis asjad sinna sisse käivad? mingid metallpuksid või kummiomad? vist mingit tavotti peab ka panema ..
mina leidsin oma iz 56e tutikad metallpuksid
arvad et sinna käivad võibolla samasugused
Kui sa lööd selle krempli välja,siis peaks ju nähtavale tulema mis seal ennem see oli ?