automoto.ee foorumid

Täisversioon: M401 esiistmed
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

witzhit

Tahaks teada millised istmed peavad olema 401 ees.:keersilmMinul on kaks nahast istet kas need on originaalid? Ja kas keegi teab kust saada radikat sellele?Cool
Pole just parim pilt aga aimu peaks siiski saama SIIT ...

witzhit

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
Pole just parim pilt aga aimu peaks siiski saama SIIT ...
aga mul on ees see iste tehtud nahast ja taga on riidest kas mul on nahk ise pandud eelmise omaniku poolt või on see kohe nii olnud:o?
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: witzhit
aga mul on ees see iste tehtud nahast ja taga on riidest kas mul on nahk ise pandud eelmise omaniku poolt või on see kohe nii olnud:o?

Vaevalt see sul \"nahk\"on pigem ikka kunstnahk või termantiin.Minu autol sisu orig ja esistme põhi on lai ning seljatoed eraldi ja ikka riidest kõik.
Aga kasuta \"otsing\" foorumis uuri siit ja sealt netist leiad nii mõndagi.:eureka

witzhit

Aga kas need ukse polstrid on nahast või kunstnahas oleks hea kui keegi saadaks pildi polstritest ja veel milline see nn pakass seal on kas see on originaalis nii ,et ainult seest saab sinna sisse minna või vaadata oleks hea kui sellest saaks ka pilti:duh
Uksepolstrid peaks peaks olema ka sama riiidega kaetud nagu istmed(minu omal on need jah ringi tehtud ).
Pagaasnik ...heh naljatilk kas on mingit muud võimalust sinna sisenemiseks peale tagaistme seljatoe eemaldamise kaudu:???

witzhit

Big Grinei olegi ma ainult kotrollisin
Minu 1950 aasta 400-l on uksepolstrid kahte värvi kunsnahast. Ülemine pool on beez ja alumine must. Beezi nahaga on kaetud ka esiistmete seljatugede ülemine ots. Ei oska kahjuks öelda kas need on originaalid aga igatahes näevad päris kultuursed välja. Võib-olla panen pärastpoole pildi ka.

metallmees

selline jama on et sai endale kah 401 hangitud, kõik on olemas peale spido kella
äkki keegi annab nõu kust saada
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: metallmees
selline jama on et sai endale kah 401 hangitud, kõik on olemas peale spido kella
äkki keegi annab nõu kust saada

Kindlasti oleks yx koht emex, ma sain sial ryystatud pobile pihta ,mil kellad olid 100% mint condition ,kahjuks jõudsin liiga hilja tagasiSad
Samas ikka kysida inimestelt kel on olnud nim. masin ja uurida ,muidu mõnest Romulast võib ka saada (ja vrakkidest),kuid nii vanade masinate osad on vict juba ammu prügimäele saadetudSad
400/401 istmed ja uksepolstrid on kaetud riidega. \"Pagassi\" saab sisse ainult seestpoolt tagaistme seljatoe eemaldamise teel. Pagassi välisel kuljel ülemisel kaarel on kaks kumerat kroomitud silumiinist valmistatud ja eemalt hingi meenutavat \"iluliistu\".
Sellel autol on tehasest ainult 3 tuld! 2 esituld ja 1 varre otsas olev tagumine park/numbrituli/pidurituli. Kõik muud autolt leitavad tuled (ka suunad) on sinna ise lisatud... (1947a eksportmudelil oli esimese stangekinnituse küljes paremal pool lisaks 1 kollase klaasiga udutuli ja vasakul pool signaal)

P.S kas leidub siin inimest, kes omab kogemusi M400 babiidist kepsusaalede valamisega ?
Ega ei ole kellelgi pakkuda M400 ukselukunuppe?