automoto.ee foorumid

Täisversioon: Lugupeetud meesterahvad, palun Teie abi!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere!

Seoses lõputööga uurin täiskasvanute tervisekäitumist ning väga oleks uurimusse vaja ka meessoost vastajaid.
Loodan, et leiate ~10 minutit, et vastata antud küsimustikule. Vastamine on anonüümne ning saadud tulemusi kasutatakse antud uurimustöös üldistatud kujul.

Oleksin Teiepoolse panuse eest väga tänulik!

https://docs.google.com/forms/d/1AIh1fLR...4/viewform

Ette tänades,
Kaja
Küsimustik tehtud!
(04-03-2014, 20:27 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Küsimustik tehtud!

+1
sai kiiremini tehtudSmile
Nuh, vastatud. Mõne vastuse juures tuli tiba mõelda Cool.
Negatiivne-negatiivne-negatiivne-vahepealne. Klõpsutamise rõõm, loen ja mõtlen kiiresti. Äratundmisrõõm kuplialusest maailmast on suur Cool

Viimase paari aasta jooksul on kuidagi palju siginenud neid küsitlusi igasugustesse foorumitesse... Mitte et mul nende vastu midagi oleks. Hea lihtne vist, ei pea tänaval inimesi tüütama Smile
Kas see on mingi halb nali? Uue malli IQ test? Esimesel lehel on mingi 3 - 4 erinevat küsimust, ülejäänud on erinevas sõnastuses duublid. Ei viitsinud edasi minna, sorry!
Täitsa üllatavalt põhjalik ja kavalalt ülesehitatud küsimustik.
[edit]Täitsin heameelega lõpuni ära !

Küsimuste näiline korduvus võimaldab hiljem analüüsis välja filtreerida selle, kui vastaja püüab petta (tahtmatult, alateadlikult). Eelkõige muidugi petetakse iseennast, - inimene kipub ennast kujutlema kas tegelikust paremaks või halvemaks, harva nähakse end adekvaatselt Smile

Üldiselt tundub küsimustik ja sellele järgnev analüüs olevat suunatud pigem psüühilise tervikseisundi kui füüsilise terviseseisundi hindamisele.
Küsimuste valik võimaldab leida seoseid käitumise ja mõtteviisi vahel, kuid vähem ellusuhtumise, käitumise ja tegeliku füüsilise terviseseisundi vahel. Viimase jaoks oleks pidanud olema vähemalt ka see küsimus, et kas olete sageli olnud haige või kui sageli olete olnud haige; praegu oli küsimus ainult hetkeseisu ja viimase 1 kuu ajaloo kohta.
https://docs.google.com/forms/d/1lbTtVuk...E/viewform
https://spreadsheets.google.com/viewform...T01WRWc6MQ
Mõni näide mida küsitakse, nende küsimustike põhjal saab järeldusi teha küsijast endast. Paljud on juba suletud ja aegunud. Mõni on ikka väga teadusepõhine ka nagu eelkõneleja märkis. Tehakse kaugeleulatuvaid järeldusi ja nende põhjal isegi planeeritakse riigi tulevikku.
Üks kehvake näide ka, vist mingil 8-nda klassi tasemel.

Tsitaat:1. Kui kaua tegelete mängude mängimisega?
2. Kas osalete ka videomängude võistlustel/pokkeriturniiridel kus on võimalik võita raha? Kui jah, siis kui tihti seda teete?
3. Kui osalete aktiivselt võistlustel, kui palju raha teenite? Kas piisavalt, et sellest ära elada?
4. Mis on kõige suurem summa, mis olete mängude mängimisega võitnud?
5. Kas mängite üksi või meeskonnaga?
6. Kas teie arust on võimalik eestis elades elatuda puhtalt mängude mängimisest?
7. Olete osalenud ka võistlustel välismaal?
8. Kas elatute ainult mängude mängimisest? Kui jah, kas teile meeldib see?
9. Kaua te kavatsete veel sellega tegeleda?
Ühinen Marko arvamusega.
Kuna minu eelmine postitus kustutati,lähen uuele katsele.....
Juba hulga aega saadetakse igalt poolt igasuguseid küsimustikke mida palutakse täita. Teatud aja tagant isegi külastatakse.....Tihtilugu pole teada asja iva....see tähendab,et millised on küsija eesmärgid...... ma arvan seda,et minul pole mõtet hakata neile küsimustele vastama......sest ma ei tea kust otsast tulevad kunagi mulle tagasi minu enda vastatud tekstid..... ja mine tea,võibolla kasutatakse neid minu enda vastu ära. Võibolla vastaksin ainult siis,kui tunneksin inimest kes midagi uurib või teaksin kindlalt mis toimub.Wink
Kuna paluti abi..... vabandan, kahjuks ei saa aidata.
T.
Ise täismõõtu mehed, aga niimoodi nutate. Kardate õhtuti magama ka minna, sest äketsi hakkab keegi läbi unenägude teie alateadvusesse tungima? Ilmselgelt on teil kuur või garaaž tühi, putitamismaterjali pole ja hakkavadki igavusest igasugu foobiad tekkima. Minge kaevake maad siis kasvõi. Mina vastasin ja olen siiani elus. Ja elu on hea.
Eks igaühel oma arvamus, mis mitte ei sõltu kuuri või garaazi tühjusest ja tehtud töödest. See iganädalane helistamine, kus püütakse pakkuda igasugust saasta või midagi uurida, no krt, ajab närvi küll! Nagu eelpool mainiti, kaevaku parem maad. Ja kellel elu hea, laske käia!
abistamine ei võtnud minulgi tükki küljest. Sellest huvitavam on aga, kas abisoovija mingil ajahetkel ka (siin teemas) "aitäh" ütleb Wink

(viimane sisselogimine on teema postitamise ajaga sama. Nn PR-tööna on tegelikult mõjus ka protsessi toimumise ajal selles aktiivne olla - näitab, et asi on oluline ning aitajad on olulised)
Ülekuulamisprotokoll sai täidetud!!!!! Kuna kokkuvõtvaid tulemusi näha saab?
(05-03-2014, 15:17 PM)Rimsi Kirjutas: [ -> ]Ise täismõõtu mehed, aga niimoodi nutate. Kardate õhtuti magama ka minna, sest äketsi hakkab keegi läbi unenägude teie alateadvusesse tungima? Ilmselgelt on teil kuur või garaaž tühi, putitamismaterjali pole ja hakkavadki igavusest igasugu foobiad tekkima. Minge kaevake maad siis kasvõi. Mina vastasin ja olen siiani elus. Ja elu on hea.

Kuule sõber,mul on kõik kohad kraami täis,murra või jalad ja maad ei pea ka kaevama,künnan Russiga.... Ja ei nuta ega igavle üldse,sest tegevust nii palju,et ei jõua ka elu lõpul kõike korda teha... jääb ka lastele....Big Grin
Vastatud. Ei läinud 10-met min.
ei meenu kuidagi täpsem aeg ja koht, aga igatahes sama küsimustikku paluti juba kuskil mujal foorumis vist täita. a sellest on juba hulka aega möödas. kas nüüd tuli täitjatest puudus kätte või muidu asi venima jäänd või äkitse juba uus ettevõtmine samade küsimustega?
Üritasin kah täita, aga ei saanud hakkama - liiga sogaks läks asi kätte. Mulle meeldivad konkreetsed küsimused ja konkreetsed vastused, mitte selline ääri mööda libistamine. Katkestasin distantsi esimesel kolmandikul...
(07-03-2014, 11:39 AM)kr8nik Kirjutas: [ -> ]Mulle meeldivad konkreetsed küsimused ja konkreetsed vastused, mitte selline ääri mööda libistamine. Katkestasin distantsi esimesel kolmandikul...
Parim küsimustik, millega olen kokku puutunud, oli kusagil huumorinurgas. Kahjuks ei leia seda enam kusagilt. Võtmeküsimus oli: "Kas teie käsi mahub kurgipurki?" Küsimustik andis 2 vastust 1) Olete mees 2) Olete naine
Väga konkreetne värk! Cool
Lehti: 1 2