automoto.ee foorumid

Täisversioon: Belarus MTZ 05 e. Russ MTZ 05,1
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sai ostetud omale motoplokk mtz 05 umbes aasta tagasi Koerust ühe mesiniku käest. Aasta sai oma põllulapike haritud ja talve puudki tehtud ja ei meeldinud mulle kui Russ (sõbrad panid hellitava nime ikkagi MTZ mis siis et 05) mulle pidevalt kallale tuli. Nagu raud rattaga üle väikse kivi või kännu sõitsid nii vasta sõrmi said. Mugavam oma väikest põllulappi harida ja talve puid ka mugavam varuda.
Ja otsustatud, et neli ratast on ikka neli.
Vabandan pildi kvaliteedi pärast moblaga tehtud.
Laupäeva hommikul oli pilt selline. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater
Õhtuk juba selline https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater
Ja eile sai juba esimesed sõidud tehtud https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...tif_t=like
Natuke infot mis tehtud.
Esisild zaz´i oma lühemaks
Rooli süsteem jetta roolilatt
Käigukangide hoidja sai lühemaks tehtud istme keskele
Sidur juba toimib.

Vaja teha
Pidurid
Natuke veel parandada rooli süsteemi.
Ette ehitada kast ja ja lumesaha kinnitus (sahk olemas kunagi sai tehtud murutraktorile)
Taha ehitada rippsüsteem.
Veovõtuvõll tuua välja august.
Otsida uus karbuss (ostmisest peale ujutab üle ja lahti kiskudes sainka teda miks nõela asemel on nael" jah tõesti nael" nõela ma sinna ei leidnud ja hetkel ongi nael) või äkki keegi teab äkki sobib ka mõne teise karbussi nõel sinna.

Tahaks teha
Mulla freesi taha (väikse odava reduktori otsingutel)
Hüdrosüsteemi (sahka saaks tõsta talvel suvel kasti ja rippsüsteemi) jagaja tuleb 25 oma ja pump nagu näha toimib vw oma.
Ja tahaks võtmest teda käima ka saada see järeldab ka genekat (startereid vedeleb genekaid ka aga puudu käivitus mootori hooratas sellel olemas hammas vöö ja samas saab ka nöörist kiskuda)
Silla ploki kang nii et oleks enda poole tõmmatav.

Lapse sünni vead hetkel
Esisild väga kerge tänu sellele ka juhitavus vähe kehv (äkki paraneb kasti ehitusega või midagi kastis vedades)

Huvitavad ideed alati tere tulnud kuidas asju kergemalt või paremini lahendada.

Ettetänades
Sepp
Huvitav teemaCool

Palju pöörderaadiuseks tuli?
Kas esisilla rööbe on põhi- või lisarataste järgi?
(17-03-2014, 12:48 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Huvitav teemaCool

Palju pöörderaadiuseks tuli?
Kas esisilla rööbe on põhi- või lisarataste järgi?

Pöörderaadiust ei tea pole mõõtnud, aga eile sõidu järgi siis palju, aga samas mul maja ümber ruumi on Big Grin
Esisilla rööbe ikka põhirataste järgi 60cm see peaks olema standart vaovahe selle pärast ka 60cm.

Sepp
(17-03-2014, 13:29 PM)tnusepp Kirjutas: [ -> ]...
Esisilla rööbe ikka põhirataste järgi 60cm see peaks olema standart vaovahe selle pärast ka 60cm.
...

Praegune vaovahestandard hakkab vähehaaval 80 cm peale kolima.Cool

Kunagine 62,5 cm jäi kitsaks juba 20-tonniste hektarisaakide jaoks.

Iseasi, palju russipooliku rööpmega üleüldse mängida annabki...
See pill on nii palju suuremaks kavanud küll, et seda võib vabalt Russiks nimetada Smile