automoto.ee foorumid

Täisversioon: K-750 tagumise amordi tihendid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

rennu

Järsku keegi saab aidata nende tihendite hankimisel. Paistab, et dnepril on samasugused. Väiksel tihendil on mõõdud sisemine 8, välimine 19 ja paksus ~10 mm.
Olen helistanud kõik motopoed läbi aga asjatult. Ei tea kas SK-tihend paneb seal vastu.

rennu

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: rennu
Järsku keegi saab aidata nende tihendite hankimisel. Paistab, et dnepril on samasugused. Väiksel tihendil on mõõdud sisemine 8, välimine 19 ja paksus ~10 mm.
Olen helistanud kõik motopoed läbi aga asjatult. Ei tea kas SK-tihend paneb seal vastu.

rennu

Sain ise nüüd nende amorti tihendite ja varrastega hakkama. Nimelt tegin ma ka uued vardad. Selleks sobisid auto tagaluugi lahti hoidmiseks mõeldud õhusilindrid (d=8mm). Lõikasin täpsed pikkused. Kuumutasin varda otsasid, et keere paremino peale läheks. Keermestasin otsad (M8*1 keermestajaga). Ja stopri soone lasin sisse treipingis rellaka õhukese kettaga. Ja olidki vardad valmis.
Kuna orginaaltihendit 19*8 polnud kuskilt võtta, panin selle asemele SK-tihendi 22*8*7 (seda kõikides agrovarudes saada 13 eeku). Aga et see tihend sobiks, pidin treima amorti korgi sees oleva tihendi pesa 19-lt 22 milliseks. Pole veel amorte alla kruttinud, aga loodetavasti jäävad need pidama.