automoto.ee foorumid

Täisversioon: O: Moskvich 2140 tagaklaas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lugupeetud vanatehnikahuvilised!

Keegi kuri inimene arvas, et mu rallimosse on ilma tagaklaasita moodsam ja voolujoonelisem. Seepärast lasi ta käiku kehaosa, mida kasutatakse, kui pea ei lõika - nimelt jalad!

Olen sunnitud Teie poole pöörduma lootuses, et kellelgi kusagil on üleliigne tagumine aknaklaas ralliautole AZLK 2140.

Õnnelikul müüjal kirjutada tarmo@nipi.ee

Lugupidamisega,
Tarmo Männard




Head autosõbrad!

Ma sain oma klaasi ja loodetavasti on Mosse varsti parem, kui enne. Sest ausalt öeldes, oli vanale klaasil peal mingi kiht veidrat pruunikat möksi, mis halvendas tunduvalt vaadet.
Ma tänan südamest kõik pakkujaid.
Kartsin, et klaasi leidmine on raske. Aga tegelik raskus saabus, kui sain aru, et pean heade inimeste ja nende pakkumiste seast ühe valima. Ja teistele ütlema, et "Eeeeeee....sorrii.....aga sinu klaasi ma ei taha!"
Sest ausalt öeldes plaanisin klaasiandjale kinkida pudeli endatehtud pipraviina meega. Mesi, muide, on kuulsa näitleja Erki Lauri isa mesilaste korjatud! Pipar on minu õe kasvuhoonest ja viin.....noh, see on poekraam.

Järgmisele rallile võtan kah pudeli kaasa, eks tulge õhtul, küsige ja mekutage ja avaldage arvamust, et kas on ikka piisavalt kibe!

Tarmo Männard