automoto.ee foorumid

Täisversioon: JaakH leiud!!!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
no jääb mul alati fotoka ette tehnikat, mida tahaks ka teistele näidata!!!
Loodetavasti on nüüd kiunumist vähem, et see teema ei sobi siia. Toungue See ju vaba teema!!!!
Alustuseks üks motoplokk!!!
[Pilt: large_28737177_lHN4.jpg]
Tõsise mehe aiatraktor Big Grin
Jätkan oma leidudega: [Pilt: large_28788567_7fm8.jpg]
[Pilt: large_28788569_oqYF.jpg]
Kas seie võivad teised ka "leidusid" lisada? Ma mõtlen neid isevalmistatuid ja disainitud just? Mudu ei jõua isand JaakH kõikide tegijate vaka all hoitud varanduseni üksinda iialgi, ega`s ta mingi maksuammeti menetleja ole, kes luua selgas siuh-viuh igaüheni kollitama jõuab! Smile
No austatud Tift mu pärast võiks kõik siia panna aga siis kaob ju postituse mõte ära! Maksuametnikke hoopis pühin ma oma hoovilt ja postkasti ammugi ei julge enam vaadata Big Grin
Siin mõned leidude teemad on juba....
Ajate pildi kirjuks.
(23-06-2014, 11:11 AM)Marko Kirjutas: [ -> ]Siin mõned leidude teemad on juba....
Ajate pildi kirjuks.
Jah on teema "Mida kõike meil Eestimaal leidub" aga mõnele kaasfoorumlasele ei meeldi seal näha traktoreid vms.rasketehnikatSad
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=24042&pid=341966#pid341966
Eks ikka läheb kirjuks jah, sest keegi ei viitsi enam mõelda ja otsida vanadest teemadest ja lihtsam on " Minu uus teema " ... Y Generatsioon. Moded ei jõua kah foorumit koguaeg korrastada... see peaks siis olema juba palgaline päevatöö Smile
Enne uue teema tegemist kasutage otsingut ja loogilist mõistust otsisõnade sisestamiseks, siis elu paraneb.