automoto.ee foorumid

Täisversioon: Pealtnägija \'\'bagi\'\'
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas keegi nägi pealtnägijas bagi ? mis arvate sellest ja kellel on bagi pange siia pilt kuna mul tekkis bagi või sellise sõiduki vastu huvi
Asi oli tõesti väga lahe :bounce. Kimaks isegi sellisega. Igatahes väga asjalik poiss oli. Mitte et pole raha ei ei saa autot. Tuleb pea tööle panna. Big Grin kellel ikka ajud olemas nuputab ise midagi välja.
krt hakkan ma lolliks minema, aga vist kuskil siin nägin juba sellest ühte teemat. või näen tõesti viirastusi...
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
krt hakkan ma lolliks minema, aga vist kuskil siin nägin juba sellest ühte teemat. või näen tõesti viirastusi...
Polegi mina ainuke,kes viirastusi näeb:oAga jah,selliseid teemasid tõesti juba kaks.

võrrihunt

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Hõljuk
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
krt hakkan ma lolliks minema, aga vist kuskil siin nägin juba sellest ühte teemat. või näen tõesti viirastusi...
Polegi mina ainuke,kes viirastusi näeb:oAga jah,selliseid teemasid tõesti juba kaks.

Jah, see teema oli juba postitatud Mootorrataste foorumi alla:
http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=4884
Nüüd asub see siinsamas vaba teema all. Ja soovi korral võib bagist siin edasi rääkida.