automoto.ee foorumid

Täisversioon: Projekt : Mtz 82 L
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mõtlesin, et viskan oma bellarussi ka siia üles lõppude lõpuks.bella osteti Vardi metskonnast räbalas seisus . Masinast niipalju et kunagi aastal... 97-99 vahemikus sai masin vanaisa poolt kap remonditud ja uuesti üle värvitud. . Peale vanaisa surma jäi masin õnnetult õue seisma ja lagunema kahjuks. Eelmine aasta sai masin käima aetud, kuid selgus kurb tõsiasi, et sidur on seismisega kinni jäänud. Niisiis on plaanis see masin uuesti elule äratada aga kuna ma ma ei tea traktoritest väga midagi siis mõtlesin , et ehk saan abi kasvõi Automoto foorumist. Kuna eelmine aasta andis mulle head nõu kasutaja :mlsluik. Niisis enavähem aasta möödas jälle. Nüüd siis esimene küsimus kuidas oleks võimalik sidur saada lahti kõige valutumalt,ilma et peaks masina pilbasteks lõhkuma. Ise mõtesin et võtan sealt kojalt kaane maha ja ujutan siduri roostevastase ainega üle ja lasen mõne päeva seista. Ja siis võiks vast teise traktroga tõmmata eest? Kuna traktor ei asu minu kodus, vaid maal mul selline suurem lammutus võimalus puudub. Panen ka ühe foto milline nägi see kuangi peale remonti välja. Uusi pilte saab alles kuu lõpus kuna siis jõuan traktori juurde.
Autodel olen siduri nii lahti saanud, et sõidan 1. käiguga, samal ajal hoian sidurit all. Siis vahepeal korraks pidurid plokki, nii et päris välja ei sure. Ja nii jõnksutades, kuni ükskord lahti tuleb.
Belarusi puhul on see vägistamine täiesti asjatu.
Põhja alt luuk maha, pedaal alla ja noaotsaga ketas lahti kangutada.
Teatavasti on sel aparaadil sidurikorv poltide otsas ja kettale täisring juurdepääs olemas.