automoto.ee foorumid

Täisversioon: Tulen homme tartusse.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Kas tartus ei ole kardipoodi vms, et oma projektikale juppe leida?
Või kellegil endal kardi juppe pakkuda, saaks kokku, tuleks vaataks üle.
Ei tahaks head teemat risustada, Tartu linna ei tunne ka, aga kindlasti on igas suuremas keskuses mõned kardipoed.
Pakun siiski hoopis, et tule parem Türile, meil, tõsi küll, kardipoodi ei ole, aga on krossipood! (või oli see Grossi pood? Aga vahet pole! Cool ) Katsun lahtioleku aegu ka täpsustada! Seal on "siukseid asju" kindlasti pakkuda.
P.S. Ise lähen homme vb Tapa linna.
P.P.S. Tänan, et sain Sinu teemas küsimusele vastata! Cool
Liigun bussiga ja ei ole plaanis minna türile Big Grin

(25-07-2014, 10:49 AM)marjakangur Kirjutas: [ -> ]Liigun bussiga ja ei ole plaanis minna türile Big Grin

aga tänud siiski vastuse eest. Smile
Võta ühendust suurtsikli- ja jupimoguliga ksf! b-902. Kui tal midagi ei ole, siis pole seda olemas.
Oleneb kui suure bussiga liigud.Türilt võid vormeli jupid ka peale laadida.
A ma olen homme Aegviidus. Seal on Purgatsi järv reserveeritud.
(25-07-2014, 11:39 AM)Illimar Kirjutas: [ -> ]Võta ühendust suurtsikli- ja jupimoguliga ksf! b-902. Kui tal midagi ei ole, siis pole seda olemas.
Heh tänud Big Grin eks mul veidi neid masinaid on kogunenud. Kahjuks on kardi asjad juba müüdud kui siis ainult mõni minski mootori jupp
- kui sedagi.
Teema pealkiri on hitihoiatus?

Lähen homme Volga poodi, ja hiljem päikese kätte oma rappet timmima. Kas keegi teab kust osta Kesklinnast mannatangu? Loen suht sama välja...
Mitu korda on tulnud siuke mõte - milleks kirjutada netti asju mis kohe kutsuvad mõnitama. Muidugi on seltskond ka piisavalt õel aga ikkagi: üks variantidest on olla tasa ja näida lollina, teine aga avada suu ja seda kinnitada.
(26-07-2014, 01:57 AM)Marko Kirjutas: [ -> ]Mitu korda on tulnud siuke mõte - milleks kirjutada netti asju mis kohe kutsuvad mõnitama. Muidugi on seltskond ka piisavalt õel aga ikkagi: üks variantidest on olla tasa ja näida lollina, teine aga avada suu ja seda kinnitada.
VolkonskiSmile
Mis juppe sul vaja on?
Hammasratta sablooni.
(26-07-2014, 13:01 PM)motamees Kirjutas: [ -> ]Hammasratta sablooni.
Kas selline ka sobib Rolleyes?

[Pilt: DSC03195_3001.jpg?BLOG_SID=44f0a20f93650...82f0b4166d]
(26-07-2014, 02:16 AM)autojuht Kirjutas: [ -> ]
(26-07-2014, 01:57 AM)Marko Kirjutas: [ -> ].....olla tasa ja näida lollina, teine aga avada suu ja seda kinnitada.
VolkonskiSmile
Väike täpsustus.Wink
Volk selle mõttetera autor siiski pole. Ta vaid tsiteeris.
Mark Twain`i sulest peaks see pärit olema, kui mälu ei peta.
(25-07-2014, 09:11 AM)marjakangur Kirjutas: [ -> ]Tulen homme tartusse.

Kuna ära lähed) Wink
Ma loodan, et ma mitte hiljaks ei jäänud oma soovitustega.

Siit saab Tartus kartulisalatit
http://www.zave.ee/et/tartu/pakkumine/ma...rtulisalat

Ja siit kartulikooke
https://www.tartu.ee/?pro_id=3&lang_id=1&menu_id=3&page_id=4475
See teema on paras huumor Big Grin
tartus võib ka tünni saada , hoia silmad lahti , kui enam lahti ei seisa siis kasuta tuletikke mitteeesmärgipärasel eesmärgil

soovitan soojalt suunduda ikkagi türi poole , tünnisaamisvõimalus väheneb kiirelt

ega juhuslikult kardile musta kasti ja tulekustuteid pole tarvis , mul siin mõned lennuki omad ootavad huvilisi

http://postimg.org/gallery/1ecywjpoq/b9a73171/
(26-07-2014, 13:30 PM)tcumen Kirjutas: [ -> ]
(26-07-2014, 02:16 AM)autojuht Kirjutas: [ -> ]
(26-07-2014, 01:57 AM)Marko Kirjutas: [ -> ].....olla tasa ja näida lollina, teine aga avada suu ja seda kinnitada.
VolkonskiSmile
Väike täpsustus.Wink
Volk selle mõttetera autor siiski pole. Ta vaid tsiteeris.
Mark Twain`i sulest peaks see pärit olema, kui mälu ei peta.

Jälle targem, tänan täpsustamise eest.
Lehti: 1 2