automoto.ee foorumid

Täisversioon: Planeta kerenumber
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kuna vaja ARK\'ist järele uurida, kas mu tsikkel veel arvel on, oleks vaja abi kerenumbri leidmisega Planeta 1 raamilt. Käisin ise täna maal tsiklit taaselustamas ja uurimas, kuid kerenumbrit silma ei hakanud.
Äkki keegi oskab aidata?
raami otsas 100% kindlusega väidan et asub seal. (koht kuhu kahvel kinnitud,seal otsas plekktahvlike)
raami nr on amordi ülemise kronsteini peal.(ei oska seletada paremini)Vasakul raami küljel stansitud.Ei hakkand silma,sest kindlasti paksu värvikihi all?
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
raami nr on amordi ülemise kronsteini peal.(ei oska seletada paremini)Vasakul raami küljel stansitud.Ei hakkand silma,sest kindlasti paksu värvikihi all?

kas esimese või tagumise amordi juures?
vaata pilti,kõige parem ei ole aga peaks nägema
pildike
sellele ei saa loota, sest minuteada lõpetati 56-ga selline tähistus ära. esimestel planetadel olen ka seda kaks korda kohanud, hilisematel enam mitte.


Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
raami nr on amordi ülemise kronsteini peal.(ei oska seletada paremini)Vasakul raami küljel stansitud.Ei hakkand silma,sest kindlasti paksu värvikihi all?
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
vaata pilti,kõige parem ei ole aga peaks nägema
pildike

see number sellel plaadil pole kerenumber kahjuks nagu ma tean.
mis asja
on küll mul passis ka see number mis seal plekktahvlil on ja sõbra planeta1-l ka sama asi
ei. plekkplaat on täitsa olemas, aga millegipärast olen teadnud, et see number seal pole kerenumber, aga kui on, siis on väga lahe. tänud!
minu omal mootori numbrit ei ole
seal plaadil