automoto.ee foorumid

Täisversioon: UD-2 mootor
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere. Mainitud mootori traktorile paigaldamisel tekkisid mõned küsimused.
Kas reduktor on väntvõlli otsas hädavajalik,või saab ka ilma hakkama ja
kas ta on üldse eemaldatav? Millist õli mootoris kasutada,kui vene õli
saada ei ole?
Reduktor tõmbab pöördeid maha hoolega ja see on kasuks traktori ehitusel. Ega sa vormelit ju ei ehita. Mootori õli kohta ütlen et ma "sõidan" ringi vana hea Autooliga Toungue Pole probleemi olnud. UD on ses mõttes huvitav mootor et soojast pärast joob ka bensu ja diisli segu (mul käis isegi ahjukütteseguga) 10 bensiini 4 ahjukütet.
Asoo reduktor on eemaldatav, korpuse mutikad lahti siis pääsed väntvõlliotsa juurde kus on ka suurmutter stopperiga ees, see lahti ja volia käes.
Siin on juba see junn mille pead maha saama mul ära "Tuunitud" http://forum.automoto.ee/showthread.php?...ge=russian
Ah veel tuli meelde [Pilt: orig_28916209_BLXW.jpg]
et kui need oled eemaldanud siis on reduktori üõhjas ka veel mõned poldid.
Tere. Tekkis jälle üks küsimus: Milleks see sidur seal reduktori sees vajalik on.
Ja mis põhimõttel ta töötab?
No ma ka pole selle siduri põhimõttest aru saanud! Pidavat kergendama mootori käima löömist. Mina lähenesin asjale hoopis nii: [Pilt: large_28242435_CX9R.jpg]
[Pilt: large_28242433_YrUh.jpg]
Tegin korralikuks reduktoriks - probleeme pole olnud. Eelmine sidur reduktor lendas laiali ja andis otsida kui teise (tegelikult uue) sain.
Mul ka üks selline reduktor ja sidur ka ühes tükis sees... Mis pöördest alates see sidur üldse haakub? Vedru on päris jäik aga mäletamistmööda vedas kaasa ka tühikäigul, nagu oleks kogu aeg kinni aga kui mootor seisab, siis saab käega vabalt ringi ajada... ,et siis praktiliselt ongi mõeldud puhtalt käivitamiseks?