automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kabrioleti esiklaas?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!

Paluti abi sellise esiklaasi tuvastamisega. Vanal omanikul oli olnud mitmeid kabriolet-autosid (MB jms). Võib pärineda ka mõnelt NL toodangult. Paremaid pilte ja mõõte hetkel pole...

[Pilt: orig_28916821_Letz.jpg]

[Pilt: orig_28916823_r3Fn.jpg]
Ei ole cabrio klaas. Pigem MB 170V

Dad.
(31-08-2014, 20:41 PM)dad Kirjutas: [ -> ]Ei ole cabrio klaas. Pigem MB 170V

Dad.

MB 170V -sid oli ka cabriosid.
(31-08-2014, 22:59 PM)süsikas Kirjutas: [ -> ]
(31-08-2014, 20:41 PM)dad Kirjutas: [ -> ]Ei ole cabrio klaas. Pigem MB 170V

Dad.

MB 170V -sid oli ka cabriosid.

Ära kohe räägi ... ma ei teadnudki ... siis on see ikka cabrio oma ... ja kindlasti Brauni mersu küljest...
170 cabrio esiklaasi alumimine osa oli teravate nurkadega .Mulle tundub see esiklaasiraam suhteliselt lai ja madal ,mis vihjaks mingile suuremale või sprtllikumale mudelile
Eksperdid on käinud, näinud ja rääkinud, et see kindlalt kabrio oma pole (kabri oma pidi "kandilisem" olema). Kas ta nüüd just 170V kõvakatusega sedaanile kuulub pole veel 100% kindel.
(02-09-2014, 13:06 PM)Illimar Kirjutas: [ -> ]Eksperdid on käinud, näinud ja rääkinud, et see kindlalt kabrio oma pole (kabri oma pidi "kandilisem" olema). Kas ta nüüd just 170V kõvakatusega sedaanile kuulub pole veel 100% kindel.

Võiks ju raami laiuse ja kõrguse meile reeta... Mul siin sarnane raam ning pole ta midagi " kandilisem"
Raske on mõõte anda kui ise asud klaasist üle 100 km kaugusel...
Sellegipoolest sain täna sellised mõõtmed: laius ~1160 mm, kõrgus ~290 mm.
MB-230 A cabrio esiklaasi raami möödud on laius 1180 ja kõrgus 350. seda siis ilma tihendita..Hinged kinnituvad kolme poldiga.

MB-170 esiklaasi mõõdud võib lp Talupojalt saada.Laius peaks oma 50-100 mm kitsam olema...
Sai siis täna koos tundmatu esiklaasiga Talupoja juures käidud. Panime tundmatu esiklaasi MB 170 omaga kõrvuti ja erinevused olid selgesti näha - tundmatu on pikem ja kitsam. Samas on hingede kinnitused jms kõrvad täpselt samasugused. Üks võrdlev pilt ka (alumine MB 170 oma):

[attachment=49949]
Ei hakka uut teemat tegema. Oskab keegi öelda, kustkohast saaks osta U-profiil tihendit, millega antud MB 170V klaas metallraami sees istub. Klaasi paksus 6mm, seina kõrgus 17mm. Tänud!!!
Võimalik leida kasvõi EL-st. Olen kasutanud sellist trikki, et klaas tihendita raami. seejärel distantstikukeste vms.õigele kohale ning vahed musta mastiksiga täita. Hiljem väljapressinud servad noaga sirgeks .
Tänud vastamast!!! Leidsin saksast täitsa koha, kus asi saadaval 6e eest. www.steenbuck-web.de