automoto.ee foorumid

Täisversioon: Foorumi teemade avanemisest ja uuest väljanägemisest.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(04-02-2019, 11:29 AM)hulgus Kirjutas: [ -> ]Kas ainult minu raal ei näita teavitusi ps sõnumite saabumisest?
Teade tuleb meilile, aga am lehel ei ole ühtki märget selle kohta. Kui taipad ise ps nupule klikata, siis näed, et 1 uus sõnum. Kui avad, siis näitab nagu oleks loetud sõnum. AdBlock on AM-s maas.

Pane hiirenool ülal-vasakul kastikese peale "privaatsõnumid", siis näitab lugemata ja kokku sõnumite arvu. Selle uue kujundusega olen ühe saanud ja siis oli foorumi avamisel üleval miski teade kollasel taustal. Võibolla siis kui telefoniga oled vahepeal käinud, et siis ei näita - minul sellist telefoni pole, millega foorumis käia.
Ma käin siin ainult arvutiga ja seaded pole muutunud. Meilil teavitus ja foorumis riba, millelt kohe viimast sõnumit lugema pääseb. Tõsi küll, enne ilusti nähtav kollane riba on nüüd korralikult sini-halli kamuflaaži rüütatud Sad
Kuskile bittide paradiisi on kadunud "vaata minu manuseid" nupp, manuste lisamise ribal? Kasutaks mõningaid vanu pilte.
Manuste haldur. Kasutaja KP alt avaneval lehel. Vasakul ripub.
Vana galerii on omadega suht sodi: http://www.automoto.ee/galerii/
(27-02-2019, 11:11 AM)Janka Kirjutas: [ -> ]Manuste haldur. Kasutaja KP alt avaneval lehel. Vasakul ripub.

tänud, ei osanud sealt otsidagi.
Kuulge, targemad... Näppisin tutiplutivaate alumises servas olnud rippmenüüd AMFi "vaate" kohta, kus oli nii kolm-neli lihtsurelikule mittemidagiütlevat varianti. Selle tagajärjel tekkis telefoni manuses olev vaade. Kus on selles vaates toosama menüü, et tagasi m-versiooni saada?
Ei viitsi eelnevat 11 lehekülge postitusi läbi lugeda ja seega ei tea, kas keegi on juba eespool kurtnud miniatuurse viimase postituse nupu üle, see roheline pisike nooleke teema ees ja postitaja kohal. Mul on küll suur 6" ekraaniga telefon, aga ikkagi on väga raske sellele mininoolekesele pihta saada, pidevalt lähen kasutaja profiili peale või teema esilehele, ühesõnaga pidevalt tükk tühja lappamist. Tegin asja ka piltlikuks, paremale panin mulle sobiva suurusega näitliku noole, asukoht pole vast kõige parem, aga suurus mu meelest küll.
[attachment=79973]
Nu aga kas seda kuva suureks venitada on väga vaevarikas vägitükk?

[attachment=79986]
Läbi lukuaugu vahtides jääbki alati midagi puudu. 22tollise lauaarvuti või 17tollise läpa ekraanil erilisi probleeme pole täheldanud....
Viimast öelda ajastul, mil üle poole veebikasutust tehakse mobiilse seadme pealt.
(21-01-2020, 11:27 AM)cesium Kirjutas: [ -> ]Viimast öelda ajastul, mil üle poole veebikasutust tehakse mobiilse seadme pealt.
jah, vahel reisi peal hädaga vaatan küll mobiilist, aga suurel ekraanil ikka palju mugavam. Sealjuures need mobiiliversioonid lehtedest ei meeldi üldse, näiteks norrakate ilmateadet eelistan äpi asemel ka telefonist ikka vaadata arvutiversioonis, ülevaatlikum kui päevi ühekaupa kraapida.
Arusaadav, keegi ometi peab ju ülejäänud pooles ka olema.

E: lihtsalt 2020 aastal tundub see pigem imelik kui pole hästi kasutatav väikestel puute-ekraanidel.
Mul sama häda pidevalt. Pole selle peale tulnudki et mobiil-optimeeritid vaadet peaks veel suuremaks ka venitama. Big Grin
Mul on hoopis teine vaade ja pilt. Jah on ka mobiili vaade aga mul on paremas servas seal kus on kirjaklamber selle all on tekst "viimane postitus" see teeb kogu töö. Seda rohelist noolekest ma ei näpi kunagi. Samas see nooleke kaob ära kui kõik postitused selles teemas on loetud aga see sinine tekst "viimane postitus" jääb alles.
Android ja Chrome
See foorumi theme pole mobiilidle optimeeritud vaid kuidagi tööle pandud, mis on mõistetav kuna kogu seda kremplit siin arendab vist üks mees iga jõulude paiku. Et noh, peab meeldima või siis tõesti 22" läpakaga vaatama.

Need sinine (võib ka koos tekstiga "viimane postitus") ja roheline nool on ju erineva funktsiooniga- üks viib esimese lugemata postini ja teine absoluutse viimase postini teemas.
Miks sisse logides pool ekraani valgeks läheb ?  Chrome, exploreri ja firefoxiga. Mida teha ja kuhu vajutada ? Big Grin
(21-01-2020, 20:39 PM)cesium Kirjutas: [ -> ]See foorumi theme pole mobiilidle optimeeritud vaid kuidagi tööle pandud, mis on mõistetav kuna kogu seda kremplit siin arendab vist üks mees iga jõulude paiku. Et noh, peab meeldima või siis tõesti 22" läpakaga vaatama.

Äkki saame jaanipäeva ka sisse panna Smile Tegelikult see uus "nahk" selle foorumi ümber on tõesti natukene imelik, aga ei hakanud teisi ka enam proovima ja see eeldaks juba arendusversiooni käimatõmbamist jne. See kujundus istub küll Bootstrapi peal, mis peaks nagu nutisõbralik lahendus olema, aga tegelikult on arendajatel kuskil asi pooleli jäänud.
Ühesõnaga kriitika asjakohane ja proovin asjaga tegeleda mitte esimeses järjekorras. Muidu vist Facebooki "kiirmoega" ei konkureeri.
Kas ainult minul ei õnnestu tsiteerimine ühest teemast teise või on veel kellegi sama mure? Vajutan nupu sisse, tekib kenasti punane larakas selle peale. Lähen soovitud kohale ja avan vastamise akna. seal on kenasti kirjas, et ma olen valinud ühe teemavälise postituse. Kui ma klikin postitust lisava teksti peal sisestusakna all, siis tekst kaob, aga tsiteeritavat teksti kuhugi ei ilmu.

Kui lähen soovitud tsitaati sisaldavat postitust vaatama, siis on nupu peal endiselt punane märge...

Ennewanasti nagu toimis...
(04-02-2019, 13:02 PM)aavu Kirjutas: [ -> ]
(04-02-2019, 11:29 AM)hulgus Kirjutas: [ -> ]Kas ainult minu raal ei näita teavitusi ps sõnumite saabumisest?
Teade tuleb meilile, aga am lehel ei ole ühtki märget selle kohta. Kui taipad ise ps nupule klikata, siis näed, et 1 uus sõnum. Kui avad, siis näitab nagu oleks loetud sõnum. AdBlock on AM-s maas.

Pane hiirenool ülal-vasakul kastikese peale "privaatsõnumid", siis näitab lugemata ja kokku sõnumite arvu. Selle uue kujundusega olen ühe saanud ja siis oli foorumi avamisel üleval miski teade kollasel taustal. Võibolla siis kui telefoniga oled vahepeal käinud, et siis ei näita - minul sellist telefoni pole, millega foorumis käia.
Viimased PS.-d ei tule enam meili peale ka. midagi näppinud ei ole. Palun mitte solvuda, kui kohe ei vasta. Viimased avastasin 4p hiljem
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12