automoto.ee foorumid

Täisversioon: vaz 2101 1974
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere! ,sai paar päeva tagasi toodud omale sõiduauto vaz 2101,mida ma pikka aega omale tahtnud olen. Ja nii saigi käisime arkis ära, tegime lepingud ära ja järgmisel hommikul. 8.10 startisime autole märjamaalt-vanavigalasse järgi. Saigi auto töökottta viidud ja kergelt korrastustööd alustatud. Teine kord kirjutan pikemalt,hetkel suht paha olla..
Paistab päris viisakas. Hoia ikka originaalilähedast, korralike null ühtesi üpris vähe alles!! Toungue
Plaan ongi enavähem originaali jätta. eeh Panen paar pilti veel mis arvutist leitsin Smile
Kui plaan originaali jätta,siis kaota ära see 2109 rool.Wink
eelmise omaniku tjuuning...
Autot võis kohata mõniaeg liiklemas raplamaal kui  nüüd siis sõidud sõitetud ja masin läheb osadeks kuna plaan kaotada roostetäpid ja ära värvida kogu masin uuesti. pidurid on ka nigelamaks jäänud eks lahtivõtmisel selgub milles viga. Uurimisel on selgunud, et remonti tahab saada pagasnikupõhi,varurattakoobas,bensiinpaagialune,mõni koht poolraamil.need siis teeb talve  jooksul ära.ilmselt masin jõuab alles järgmine aasta kui ilmad soojemad värvimisse kuna siis trantspordin ta kohta kus on suur töökoda kus kõikvõimalikud kompressorid on olemas.Niiet kui auto värvimises ära käib on ehk lootus et saab ülevaatuse tehtud. Üks nõme asi on et eelmine omanik on võimalike kohti üritand lappida tõmbneetide ja plekitükikestega,seega peab selle jama ka eemaldama.
Nüüd siis sai masinat lammutatud... Tööd rohkem kui arvasin. Aga see tasub ennast ära Smile  Salong peaegu laiali,tagatuled küljest jne. Smile varsti siis suurem update. Päikest!