automoto.ee foorumid

Täisversioon: Pisut tuvastamist
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Jälle abi vaja:

1.
[Pilt: PA061954-vi.jpg]

[Pilt: PA061955-vi.jpg]

[Pilt: PA061956-vi.jpg]

2.
[Pilt: PA061957-vi.jpg]

[Pilt: PA061958-vi.jpg]

[Pilt: PA061959-vi.jpg]

3.
[Pilt: PA061960-vi.jpg]

[Pilt: PA061965-vi.jpg]

[Pilt: PA061962-vi.jpg]

[Pilt: PA061961-vi.jpg]

[Pilt: PA061964-vi.jpg]

4.
[Pilt: PA061952-vi.jpg]

[Pilt: PA061953-vi.jpg]
Tuvastasin tänapäevase tikkutosi Big Grin äkki sellst on abi et kohati oli näha ka mingitlaadne vaipkatte  Big Grin
Naerda pole midagi ,vanarauas näeb imeasju mis sinna viiakse,kahjuks viskame me paljud teadmatusest asju minema mida teine otsib tikutulega taga.
(06-10-2014, 23:23 PM)Armex Kirjutas: [ -> ]Naerda pole midagi ,vanarauas näeb imeasju mis sinna viiakse,kahjuks viskame me paljud teadmatusest asju minema mida teine otsib tikutulega taga.

Just- ma olen ligi 30 a kingsepp, aga hiljuti nägin kingsepa tööriistu, millega ma mitte muffigi teha ei oskaks Smile
Number 4 võiks olla GAZ tüüpi auto peeglivars.

Eelmisele (enam tsiteerida ei julge, sest mul ei toimi) vastaks nii: saapatallad ei käi juba ammu puutikkudega alla, nüüd on liimid. Selle tõttu uued tööriistad.
Läheb nüüd teemast päris mööda aga saabastest rääkides.
Meil on nüüd kõik uued liimid ja plastmass kingad jne. jne.
Londonis on taadid kes teevad saapa nii kui vanasti ja täpselt kliendi jala järgi.
Tööriistad on neil samad kui olid siis kui veel kõike tehti käsitsi.
Kingad käivad terve elu ja hind on ka vastav, sest meister teab oma hinda.
Võta ükskõik mis ala, kõik saab taandada veinile ja keefirileSmile
On asjad mis on aastate pärast vähemalt sama head või isegi paremad, asjad mis on saanud nii koduseks et neil võiks olla lausa hing ja ära visata ei raatsi neid kunagi.
Lähevad siis kui läheb peremees.
Ja on asjad millel on säilivusaeg.
Kõik tänapäeva laiatarbekaubad on säilivusajaga, kaasa arvatud autod ja majad.
Asjad mille nimel mõni mees võib teha ennast orjaks terveks eluks, aga kas vabaks saades ka midagi alles on?

Tuvastamise juurde tagasi tulles selline küsimus et kas keegi on näinud sarnast hooba põllutehnika küljes?
Hooval on peal vene sõjaväe värvi jäänused. Asukoht samuti militaarne.
Äkki tegu mingi väga väikese raudteevaguni pidurihoovaga, või midagi sarnast?
(06-10-2014, 22:24 PM)Habu Kirjutas: [ -> ]Jälle abi vaja:

1.

3.  

1. Mingi vana auto ventilatsiooniava. Ehk siis see ava, mille kaudu puhuti sooja õhku nt. tuuleklaasile.
3. Mingi vana auto piduri- või siduripedaal. Tundub olema veoauto oma.