automoto.ee foorumid

Täisversioon: Pulmadeks uunikum
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

ingmar

Tere

Otsin pulmaautot. Mõtlesin, et mõni uunikum oleks lahedam kui mõni limusiin. Kas keegi oskab midagi pakkuda?

Tahaks pilte ka näha!:eureka
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ingmar
Tere

Otsin pulmaautot. Mõtlesin, et mõni uunikum oleks lahedam kui mõni limusiin. Kas keegi oskab midagi pakkuda?

Tahaks pilte ka näha!:eureka

Zim või Tþhaika on soovitatuimad ,Pärnus kusagilt tellitakse Tþaikat ,minummelest oli mingi 500 eeku mingi tunni hind või ma ei tea kah. Aga alati on ju võimalik ka peenemarahakoti korral piirduda Vana Volga või Pobedaga. Pärnus oleks Pobedat võibolla isegi võimalik saada, ilustu taastatut.Smile
on Tzaika GAZ-13 võimalik pulma tellida,välimus on viimasepeal-olen ise näindWink
Võta omanikuga ühendust!
http://tsaika.arabia.ee
minu elukaaslane ütles et enne mulle naiseks ei tule kui Pobeda pulmaautoks valmis pole. Smile
Valisin pulma sõiduks 1936a MB 320 oli igati väärikas limusiin .tollel ajal põhi tegijateks olid aga Gaz 24 Volga (must) või Gaz13 Tzaika
Olen palju pulmasõite teinud erinevate ja uhkete autodega. Siiski parim ja unustamatuim sõidutamiselamus oli 1971 aasta Moskvich 412 koos noorpaariga ja selle järel Audid-Mersud külalistega vaevalt kannul püsimas. Loomulikult olid abiellujad kompleksivabad ja kunstitundlikud inimesed, kes ei vajanud võltshiilgust. Minu kui sohvri hinges aga hõiskas ärapanemisrõõm kogu tõusiklikkusele.
Noniinonii! Sa Tõnu peaks mäletama, kui me aastat-paar tagasi tuttavale iirlasest turismiettevõtjale korraldasime nö. süstikreise Tln lennujaam - Htl Radisson ja edasi restoran Troika treppi. Kolonni peas oli miilits orig külgkorviga, siis paar musta Gaz24ja, siis paar musta Gaz13 ja Gaz14 ja kolonni lõpetas väga roheline UAZ; no trammid ja muu liiklus seiskus ja oh neid linlaste naerul nägusid, nägusid....