automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kas keegi on tellinud flatlanderracing.com-ist midagi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi on tellinud sellise kohapealt?
http://flatlanderracing.com/
Vajan Ford F-250 XLT 7.3 TDI 134kW- originaalmõõdus kolvirõngaid saalesid jne.

Kas keegi tõlgiks, mis sellises komplektis on?
Re-Ring Kits include: Rod Bearings, Main Bearings, Thrust Washers, Rings, Gaskets, Valley Pan (if applicable).
Kiire tõlge
Komplektis,on kepsusaaled,raamsaaled,pikilõtkuseibid,rõnagad,tihendid(sisselaske)
(28-10-2014, 10:41 AM)elmarm Kirjutas: [ -> ]Kas keegi on tellinud sellise kohapealt?
http://flatlanderracing.com/
Vajan Ford F-250 XLT 7.3 TDI 134kW- originaalmõõdus kolvirõngaid saalesid jne.

Kas keegi tõlgiks, mis sellises komplektis on?
Re-Ring Kits include: Rod Bearings, Main Bearings, Thrust Washers, Rings, Gaskets, Valley Pan (if applicable).

Kepsusaaled, vändasaaled, vändaseibid, rõngad, tihendid, sisselaskekollektori alune vann (kui ettenähtud). 

Konkreetsest butiigist ei tea midagi aga alati tasub ka rockauto.com ja jebai üle vaadata.
Olen teinud mootoreid üsna pikka aega ja kogemus selliste noname firma toodanguga on üsna fekaal-rõnga paisumis pilud paigast ära,saaled poovad kinni jne edasi minu soovitus,kui tahad nu..i võta naine,kui teravaid elamusi proovi selliste firmadega.On juhtunud ka ,et kõik klapib-suur loterii,aga elu peabki olema huvitav.Isiklikult enam ei viitsi selliste asjadega tegeleda Inglaste vanasõna peab paika,et pole nii vaene,et osta odavat asja.On ka muidugi erandeid.
(28-10-2014, 14:52 PM)ahtos Kirjutas: [ -> ]Olen teinud mootoreid üsna pikka aega ja kogemus selliste noname firma toodanguga on üsna fekaal-rõnga paisumis pilud paigast ära,saaled poovad kinni jne

Aga mina kui noor ja roheline ei tea , mis oleks siis mitte no-name sel alal ? Ehk tood mõned näited mida võiks usaldada. 
Tänud kõigile!
Kaup tellitud seekord TEXAS Service OÜ lt .
Tänapäeval ongi asi väga keeruliseks läinud-tellisin sidurikomplekti karbil ilusti kiri Sach ka korvil,aga ketas oli Luk(mis pole ka paha)ja laager Skf,aga kõik see võis olla ka kuskilt mujalt pisikeste kollaste meeste poolt tehtud ja karpi pandud(hind küll oli enamvähem õigeBig Grin .Ise ostan juppe ühest kindlast firmast kogu aeg ja veel pole jama olnud.