automoto.ee foorumid

Täisversioon: pobi korda
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mul seisab pobi m20 wist. tahax sõitma panna kere on kunagi keevitatud ja üle wärvitud aga tuleb korrata kõik olex waja uuesti üle käia.millist tööde järku soovitate kas mootor maha?sillad alt ära? kuidas olex parem keewitada?
tänud ettteSmile
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: arst666
mul seisab pobi m20 wist. tahax sõitma panna kere on kunagi keevitatud ja üle wärvitud aga tuleb korrata kõik olex waja uuesti üle käia.millist tööde järku soovitate kas mootor maha?sillad alt ära? kuidas olex parem keewitada?
tänud ettteSmile

Võtan siis endalle julguse veidi iniseda: \"arst666\" eesti keeles algavad laused SUURE tähega sammuti kasutatakse KOMASID mis teeb jutu arusaadavaks (mida ei saa öelda sinu jutu kohta?).Posti kirjutades saad kasutada ka \"Eelvaadet\" see on selleks et näha kuidas su kiri välja paistab ja mõtle sealjuures kas keegi teine peale sinu ka asjale pihta saab. Need W ja X ei anna küll usaldusväärsust juurde ...


Taastamise kohta loeBMW 321 teemat ja saad enamvähem etekujutuse mis järjekorras teha.
Minu rumal mõistus ütleb, et kui
avad/uksed/luugid istuvad hoolimata
vahepealsest keevitusest ilusti ees, siis ei
pea osade asjade
vahetamisesks/ümberkeevitamiseks kere päris
paljaks katkuma ehk.

Kui aga ei, siis oleks
mõistlik küll kiskuda värk laiali nii
palju kui poltidest/kruvidest saab ja teha
nii, nagu Autorestauraator soovitas.


Parimat,

Valdo