automoto.ee foorumid

Täisversioon: M/V: azlk 412 1975
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Niisiis, mõtlesin et panen proovi pärast müüki oma ülesehitatud 74da aasta rallika.Oodatud on vahetusvariandid: vanem kui 1985 ja tagavedune, võib pakkuda ka miskiseid tagaveduseid volvosid, need on eriti teretulnud :D


Mossest:
Minu käes olnud nüüdseks 1.5aastat, sõitsime sellega edukalt ära 2014a talveralli, peale mida läks mosse garaazi külili ning sai uuenduskuuri.
Tehtud kapitaalne kerekeevitus+tugevndused, küljekarpide asemel 4mm seinaga 4kant torud, poolraamid kokku keevitatud, tagapõlle all risti tugevndustala, rooste eemaldatud,põhi tehtud roostesurmaga,peale läks: krunt-värv-kivikaitse-mastiks.Too mastiks pidi oelma selline mis tõmbab elastse plastikukihi peale, mida enam ükski vägi ei pidavat lõhkuma.
salongis põrand haljaks lastud: roostesurm-krunt-värv-kivikaitse-sama mastiks mis põhjaalla, helisummutus samuti tehtud
salong väga korralik, tegemist siis natuke haruldasema pruuni salongiga, mis on heas korras, katki midagi ei olekõik nii nagu peab
automaatne salongi ja pagasniku valgustus
peal uus karburaator ja jagaja, mootoril jõudu-jaksu rohkem kui rubla eest, taga SLi differ, ees uued vedrud, 1.2 keerdu maas ja taga 3s leht tagurpidi, mõnusalt jäik.

Kaasa tuleb samasugune oranz mosse millel puudu salong ja veel pisiasju(sel dokke pole)

[Pilt: 0107875845bf451.jpg]

Sõitnud edukalt väga pikkasid vahemaid, see pilt on tehtud peale 500km trippi mööda eestit, probleeme ei esine ning vabalt kannatab 100ga sõita(gpsi järgi) nii et kuulmisele ei hakka.

HINNANUMBER on 1700 euri mis ei kuulu kuskilt otsast tingimisele ja palun mitte teha naeruväärseid pakkumisi, autoga tehtud hulk tööd ära.

asub Kuusalus, kontakti saab PS või 52 93 905

Vahetused on rohkem teretulnud


rohkem pilte:
http://fotoalbum.ee/photos/randoA/107875845