automoto.ee foorumid

Täisversioon: O: "pre-67" VW põrnika keredetaile; võib ka muud pakkuda!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
hetkel on aktuaalsed just kereosad. Kodutöö on mul sobivuste osas natuke poolik, niiet kindla sobivuse täpsustan konkreetse jupi viite puhul. Viidata võib julgesti - pigem rohkem, kui vähem!
- esitiivad (keevitust mittevajavad või ainult alaäärest ja natuke). Sobivad kuni '67
- tagatiivad (keevitust mittevajavad või ainult alaäärest ja natuke). Sobima peaks kõik kuni 74a omad, v.a. Super Beetle
- uksed (keevitust mittevajavad). Need peaksid sobima ka hilisematelt põrnikatelt
- tagaklaas. Sobivad kõik '64+a omad, v.a. Super Beetle. Soenduselemendiga või ilma
- tagatuled + tulealused ('60-'67)
- "mügarikega" põhjale sobivad istmed. Sobima peaks Golf2 ja ehk veel ka muude VAG grupi sõidukite omad. Peavad olema 2-ukselise omad ehk seljatugi liikuma

võib pakkuda suht kõike, mis eelkõige pre-67 põrnika küljes käib. Vahetuskaubaks võin leida mootoriosi.

Teet
533 666 06
otsin ikka:

hädavajalikud:
- juhiuks
- esitiivad (kuni -67). Järgmine NV lähen ja torgin Lõunas neid
- tagaklaas (kõrgus ca 410mm)
- pakiruumi põrand, mis asub käigukasti kohal. Mul tagaklaasi asendanud ja kohati ära hävinenud kile tõttu on see olnud tihti märg ning saanud rahus oksüdeeruda
- "mügarikega" põhjale sobivad istmed. Sobima peaks Golf2 ja ehk veel ka muude VAG grupi sõidukite omad. Peavad olema 2-ukselise omad ehk seljatugi liikuma

"nice to have" jupid on:
- tagatiivad. Sobivad ka uuemad ja isegi "elevandijala" omad: natuke plekki juurde pannes peaks vanale tulele ok olema
- kõrvalistuja uks
- uksetiftid. Kui kellelgi on eri mõõtudes (originaal peaks olema 7,95; rem mõõdud 8,05 ja 8,15), siis võtaks / prooviks. Ei taibanud neid 1tk igat mõõtu tellimusse panna: katse-eksitusega saaks teada, mida mul täpselt kusagile vaja.
- tagatuled + tulealused ('60-'67)


Teet
533 666 06