automoto.ee foorumid

Täisversioon: emotikonid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Vargasin ühe emotikoni...     [Pilt: eek2.gif]  
Üritan teemat kustutada, aga ei ole juurdepääsu...
Edit-täielik muutmine-linnuke kasti sisse- kustuta nüüd... aga ei lase kustutada postitust   [Pilt: devil.gif]
Mis sa siis kirjutad igast pahna...
ok ok testiala aga miks see virisemine?
Teema teemaks aga seda emotikoni vaadates tuli ikka korralik naer peale, vajus endalgi lõug vastu põrandat...  Big Grin
Tegelt on see väge hea, et ei saa muuta/kustutada esimest postitust, tundub muutused tulevad.
(17-12-2014, 23:49 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]ok ok testiala aga miks see virisemine?

Puhka natukene ja püüa rahuneda.  Katsetan natuke foorumit ja teavitan ka teisi oma tulemustest, sest kõik ei ole ju sellised jumalad-kõiketeadjad   [Pilt: icon_smile_hihi.gif]   Tegu pole teps mitte virisemisega...olen sellest east juba ammu väljas.   [Pilt: new_argue.gif] 


#Testimiseks
Siin saab proovida postitamist ja õppida foorumi tarkvara kasutama. Siia tehtud teemad on ajutised ja aeg-ajalt tehakse plats puhtaks.#

Parimat    Margus.
Kui juba emotikonide ladumiseks läks, siis teeks kõigile ringi virtuaalseid õllesid välja: [attachment=51432][attachment=51433][attachment=51434][attachment=51435]
Kust kurat te need emotikonid võtate? 
(18-12-2014, 15:56 PM)viplala Kirjutas: [ -> ]Kust kurat te need emotikonid võtate? 

Mina vargasin teisest foorumist  copi-paste´ga...sest meie valik on emotsiooni poolest vääääga vaene
Ikka piraatlus, mis muud...  [attachment=51436]
Mina kasutasin vana head Googel-moogelit ja salvestasin meeldima hakanud emotikonid pildifailidena oma arvutisse. Siis lisasin postitusse nagu tavapildid ja näe, õnnestus! [attachment=51437]
[Pilt: 3213623821584399612.gif]
[Pilt: img.gif]       [Pilt: broken.gif]
(18-12-2014, 15:56 PM)viplala Kirjutas: [ -> ]Kust kurat te need emotikonid võtate? 

Mul paar linki on pakkuda:
http://smiles2k.net/smellies/index.html
http://www.picgifs.com/smileys/

Vali aga välja!