automoto.ee foorumid

Täisversioon: kere restaureerijat otsin
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

tsaar

tere jõudu!

olen uus nägu siinmail niiet kui panen postiga või sisuga mööda siis loodan mõistvat suhtumist. kõike saab ju parandada!

igatahes on mure selline et seisab üks liikur mille tahaks kangesti liikuma panna. auto on 1939 aasta DKW ja kuna tal on puitkere plekiga üle löödud (võin eksida kirjeldamisel) siis kas on üldse mehi kes suudaks tast elulooma teha? pildid saaks ka varsti üles. kere ei ole väga mädanenud vaid vajab detailide vahetust. mainin veel ära et tal on võõras mootor (mosse 407) aga see selleks. oleks tänulik kui keegi teaks kelle poole pöörduda et pikemalt rääkida!

au tööle! tsaar


edit: äkki härra kellest viimases autolehes juttu oli? teab keegi midagi temast? vist elas meriväljal..
http://www.pilt.ee/autorestauraator võiksid kysida tema käest Smile

tsaar

ega kellelgi pole ühtegi numbrit anda või aadressi kuhu pöörduda sest silmas-silma oleks parem rääkida ja ka pildimaterjali näidata.
Autorestauraatori logo peal on kõik olemas ... vaadake inimesed täpsemalt mida teile näidata tahetakse.

Aga mis puitkeredesse puutub, siis nendega on suurem probleem, sügiseks peaks kuulu järgi üks töökoda tööle pandama, mis just puitkerede remondiga tegeleb. Ise ootan ka seal juba järjekorras.
Dad.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: tsaar
ega kellelgi pole ühtegi numbrit anda või aadressi kuhu pöörduda sest silmas-silma oleks parem rääkida ja ka pildimaterjali näidata.

aga pln ...

[Pilt: 005097625f6eea.jpg]

tsaar

minu viga. ärge pahandage! ja tänud!!!

tsaar

siiski korra tülitaks veel. kas härra M. Aarne tegeleb ainult autodega mis ta endale teeb või jaotab oma oskusi lahkesti ka kaaskodaniku liikuritele?

tänudega, tsaar
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: tsaar
siiski korra tülitaks veel. kas härra M. Aarne tegeleb ainult autodega mis ta endale teeb või jaotab oma oskusi lahkesti ka kaaskodaniku liikuritele?

tänudega, tsaar
Telefon on ju olemas ja foorumis saad U2U saata talle kui helistada ei raatsi...
Küsi ikka otse meistrilt :eureka
Ma täpselt ei tea aga logos on sees võlusõna \"FIE\" ... ehk siis jagab ka teistele.

Dad.
millegipärast see autorestauraator ei taha meilile vastata,ju pole siis aega!!
Omateada olen küll püüdnud kõigile vastata.
Kes tahab odavamalt kõneleda, sellele annan lauatelefoni numbri, siia ei tahaks seda ülese riputada.
Tervitades M. Aarne

tsaar

kas siis tohiks ennast kirja panna et saaks lauatelefoninumbri? äkki u2u või tsaarike@hotmail.com pikemat juttu nadi mobiiliga vast ajada.

tänudaga: tsaar