automoto.ee foorumid

Täisversioon: Gaz53 tagavaraosad- kas ainult Venemaalt?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Läbi helistatud kõik kohalikuld firmad ja täna hommikul Flindiga suheldes väideti, et terve baltikum ei too enam 53-e tagavaraosi sisse..... või on kellelgi andmeid, et milline firma veel asjaga tegeleb? Päris igat osa ju kasutatuga ei asenda ja ega neid kasutatuidki letilt ei osta.
 Muidugi kui kellelgi on välja pakkuda, siis otsin ma hetkel selliseid asju:  Käigukasti ja käigukangi vaheline kummitihend.... lõdvik, või kuidas seda lutti kutusutaksegi Smile? Sama kummilutti ka piduri peasilindrile ja selllesama silindri kinnituskronsteini raamile ja ühte pidurivoolikut.
 Tavaline nänn iseenesest, aga proovi sa leida ... Toungue !
Pärnus müüb endise Pärnu KEKi hoones selliseid asju kauplus, mida peab Fie Avo Kollamaa. Sealt saab kõike. Ei ole vanad varud.
(21-01-2015, 11:55 AM)Meistrimees Kirjutas: [ -> ]Pärnus müüb endise Pärnu KEKi hoones selliseid asju kauplus, mida peab Fie Aavo Kollamaa. Sealt saab kõike. Ei ole vanad varud.
Tänan, uurin asja Smile!
(21-01-2015, 11:38 AM)maitus Kirjutas: [ -> ]Läbi helistatud kõik kohalikuld firmad
...

Rebella ka enam ei tarni?
(21-01-2015, 12:53 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Rebella ka enam ei tarni?

Uurin asja, tänan Smile
Aga Tallinas Pirni 7b

http://www.akuant.ee/en/

Siiani olen saanud kõik vajaminevad jupid sealt ja muidugi Rebella
Olen paigaltanud ühe külamehe 53 kardaanile Hiinas toodetud risti.
Tartus Valumehaanika kõrval Ülo pood.Tartumaal Lähtel vene tehnika.Tartus Turu tänava ääres Gaz UAZ  varuosad.
ww.16366.ee/d/11099039/Kauplus-Ulo-Ari-Ulo-Autokaubad-OU
Rakveres raudtee ülesõidu juures West-Viru keskus - siiani on kaup jäänud seetõttu ostmata, et GAZ 66 kõiki osi pole 2 päevaga alati võtta ja kauem ei mallanud omanik oodata. Tegelevad peamiselt MAZ, KamAZ, GAZ, ZIL veokite ja JaMZ tehase toodangule sobilike osade tarnimisega