automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kui mitu kadett c coupe-d on eestis???
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

bikerboy

Üks ´77 Coupe on minu käesCool aga palju neid veel Eestis on?

Mul oleks enda omale uut pagasniku luuki ja esiklaasi ka vaja, kui keegi teab, kust saab, siis andku teada.
Kunagi räägiti et ei ole ühtegi aga nagu näha siis vähemalt üks on Big Grin , tegelikult vast tükki viis-kuus, ise olen kahte näinud. Kus kandis seda sinu couped kulgemas näha võib?

bikerboy

Kulgemas võib teda näha praegu ainult treileri peal, kuna keretööd on pooleli ja auto on täielikult laiali võetud , hetkel Tallinas aga suveks on plaan valmis saada.
Kui sa ise oled näinud oma silmaga c coupesid veel eestis, siis ma pean sind uskuma aga paljud üritavad sedaani ka kupee pähe määrida, oma teadmatusest.
Kuna endal 2door sedaan siis vaevalt selle coupega segi ajan Wink Nendest kahest rääkides niipalju et üks neist küll kuhugi ei kulge, see asub tallinnas ja mul on kuskil ka üks pilt ka sellest, teine on valget värvi ja see vist ka liigub. Kui varuosi tarvis siis võta k2rpman-iga ühendust tema teadis tallinna lähedal kahte couped, millest üks vist 1,5k eest müügis.
Ühte punast võis näha ühes Tallinna ARK lähedal olevas töökojas umbes kaks aastat tagasi. Sellega käidi aeg-ajalt radadel kiiremaid ringe tegemas.

Asp

bikerboy

Äkki keegi oskab panna siia natuke täpsemat infi autode asukohtade kohta, või näiteks omanike tel. numbrid. Ma ostaks hea meelega paar couped varuosadeks, kui nad kusagil põõsaall vedelevad ja on pooleldi maasisse kasvanud ja kui nede omanik ulmehinda ei küsi.
Võib ka helistada mulle ja öelda, mis, kus. Tel: 52 50 146 - Fredy.
igasugune info on ülimalt teretulnud, ette tänadesSmile
Eile õnnestus üht isendit end. Kalevi kommivabriku läheduses parkimas näha. Punast värvi, all sellised 5 kodaraga valuveljed, nagu ralli-Ladadel vanasti olid, esistange puudus.
bikerboy Kirjutas:Äkki keegi oskab panna siia natuke täpsemat infi autode asukohtade kohta, või näiteks omanike tel. numbrid.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=3429
Tore, kui selline inf liiguks vähem avalikke kanaleid pidi ehk siis jah- u2u, meil, telefon, s.o, tiba vahetum kontakt huvilisega.
Smile

bikerboy

Jansa Kirjutas:
bikerboy Kirjutas:Äkki keegi oskab panna siia natuke täpsemat infi autode asukohtade kohta, või näiteks omanike tel. numbrid.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=3429
Tore, kui selline inf liiguks vähem avalikke kanaleid pidi ehk siis jah- u2u, meil, telefon, s.o, tiba vahetum kontakt huvilisega.
Smile

Tänan informeerimast aga sa vist ei viitsinud juttu lõpuni lugedagi kui sa juba hakkasid kirjutama.Wink
Võib ka helistada mulle ja öelda, mis, kus. Tel: 52 50 146 - Fredy.
igasugune info on ülimalt teretulnud, ette tänades, võib ka pakkuda avariilisi, või mida iganes, peaasi, et on C CoupeRolleyes

RZ Kirjutas:Kuna endal 2door sedaan siis vaevalt selle coupega segi ajan Wink Nendest kahest rääkides niipalju et üks neist küll kuhugi ei kulge, see asub tallinnas ja mul on kuskil ka üks pilt ka sellest, teine on valget värvi ja see vist ka liigub. Kui varuosi tarvis siis võta k2rpman-iga ühendust tema teadis tallinna lähedal kahte couped, millest üks vist 1,5k eest müügis.
jah asi nüüd siis selline et käisin seda couped vaatamas, ja tahtsin ää osta , aga vend ei tahtnud enam müüa ja see läks vist projektiks(kui ma õieti mäletan)
Kas kellegil on kadett C coupe-st mõni pilt kah?Ei tea milline see on, aga ühes kohas vedeleb vana kadett.
streetr6cer Kirjutas:Kas kellegil on kadett C coupe-st mõni pilt kah?Ei tea milline see on, aga ühes kohas vedeleb vana kadett.
[Pilt: coupe4.jpg]
see on gte , kas tavaline mitte ymmarguste tuledega pole? v6i on see kadett b coupe ?